Red Bull Racing

Versenyzők és csapatok
Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2018.09.04. 08:49

A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Willy » 2018.09.04. 12:36

Redbull írta:
2018.09.04. 08:49
Ezt nem hiszem el.
Ha tökösebb lenne a Liberty, most megfenyegethetné a Red Bullt, hogy az F1 rossz hírben való feltüntetése miatt pénzbüntetést kaphatnak. Hanyadszor állnak elő ezzel? Folyamatosan ki akarják zsarolni a legjobb motort maguknak. Ki akadályozta meg, hogy behozzanak egy új gyártót, vagy vissza egy régit?
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: bertone » 2018.09.04. 12:39

Willy írta:
2018.09.04. 12:36
Redbull írta:
2018.09.04. 08:49
Ezt nem hiszem el.
Ha tökösebb lenne a Liberty, most megfenyegethetné a Red Bullt, hogy az F1 rossz hírben való feltüntetése miatt pénzbüntetést kaphatnak. Hanyadszor állnak elő ezzel? Folyamatosan ki akarják zsarolni a legjobb motort maguknak. Ki akadályozta meg, hogy behozzanak egy új gyártót, vagy vissza egy régit?
A Mercedes és a Ferrari is (a Ferrari elég rendszeresen) fenyegetőzött már elégszer, de nem értem, ez mitől lenne az F1 rossz hírben való feltüntetése?
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Willy » 2018.09.04. 13:07

nikotin írta:
2018.09.04. 12:39
A Mercedes és a Ferrari is (a Ferrari elég rendszeresen) fenyegetőzött már elégszer, de nem értem, ez mitől lenne az F1 rossz hírben való feltüntetése?
Tudom, és egyik csapattal sem szimpatizálok igazán. A három közül a Red Bullt kedvelem leginkább, de a hisztijüket sosem szerettem. A TAG Heuer korszakuk előtt is eljátszották, hogy kivonulnak, ha nem kapnak Merci motort, mert ők kiváló kasznit építenek.
És?
Ahogy a Ferrarinak se kéne arra hivatkozni, hogy a kezdetek óta itt vannak, úgy a Red Bullnak sem arra, hogy jó a csomagjuk, ezért alanyi jogon kell nekik a legjobb motor.
Ahányszor siránkozni kezdenek, és fenyegetőzni a kiszállással, az valahol egy érzelmi zsarolás az F1 vezetősége felé, hogy előjoguk legyen valamire. Lehet, hogy ez nem közvetlen rossz színben feltüntetés, de árt a sportnak. Ők nem azért nem mennek a legjobb motorral, mert a többi csapat getszi, és nem ad nekik, hanem mert képtelenek maguknak szerezni egy jó gyártót.
Egyébként meg, előbb próbálják ki a Hondát (ha már dobták miattuk a Renault-t), mielőtt a kilépésre gondolnának.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Lezárt