Red Bull Racing

Versenyzők és csapatok
Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Willy » 2015.09.07. 12:20

Phoebe írta:A RedBull és a Toro Rosso éve is ráment arra, hogy a Renault a saját pecsenyéjét sütögeti, és cseszik fejleszteni. Én nem bánom a szakítást.
Idén félrementek a fejlesztések, de hányszoros bajnok csapat lenne a Red Bull a Renault nélkül?
Türelemmel át kellett volna vészelniük ezt az 1-2 évet. Ha nem tudnak rávenni egy új gyártót, hogy támogassa őket, akkor születik egy új Williams. Egy partnercsapat látványos dobogókkal, de vb-t többet az életben nem nyernek. Talán még futamot sem.

A Ferrari vagy a Mercedes közül sem érdekelt egyik sem abban, hogy valaki legyőzze a gyári csapatot.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.09.07. 13:05

nikotin írta:
Sánta Gepárd írta:Nem használ jövőre Renault-motorokat a Red Bull Racing, egy évvel szerződésük lejárta előtt felmondja a megállapodásukat - állítja az Autosport.
A Red Bull Mercedest akar, de ez igen bonyolultnak tűnik, mert a németek, bár belengették, nem igazán akarják ellátni a riválist, a Ferrari viszont szívesen szállítana nekik, ezt többször elmondta az olaszok elnöke, Sergio Marchionne.

A tárgyalások Monzában meg is kezdődhettek a Ferrarival, a legvalószínűbb, hogy velük fog megegyezni a Red Bull - és sanszos, hogy így az STR is.

http://index.hu/sport/forma1/2015/09/06 ... ault_vege/

Erről mit írnak máshol?
Red Bull nem használja a Renault motorokat a Forma-1-ben 2016-ban

Ebben nagyjából szintén ez áll - erre is hivatkozik a cikk. Bár az eredtiben még nincs benne a Mercedeses "belengetés - visszavonás". Viszont benne van, hogy a Renault, miután ezt követően kizárólag csak a Lotusnak - mint esetleges gyári csapatnak szállítana, akár teljesen fel is hagyhat az F1 projektel. Ja, és még az, hogy a Red Bull részéről már közleménybt is adtak ki a szakításról.
Köszönöm!

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.09.07. 13:06

Willy írta:
Phoebe írta:A RedBull és a Toro Rosso éve is ráment arra, hogy a Renault a saját pecsenyéjét sütögeti, és cseszik fejleszteni. Én nem bánom a szakítást.
Idén félrementek a fejlesztések, de hányszoros bajnok csapat lenne a Red Bull a Renault nélkül?
Türelemmel át kellett volna vészelniük ezt az 1-2 évet. Ha nem tudnak rávenni egy új gyártót, hogy támogassa őket, akkor születik egy új Williams. Egy partnercsapat látványos dobogókkal, de vb-t többet az életben nem nyernek. Talán még futamot sem.

A Ferrari vagy a Mercedes közül sem érdekelt egyik sem abban, hogy valaki legyőzze a gyári csapatot.
És hányszoros VB címe lenne a Renaultnak?

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.09.07. 14:11

Willy írta:
Phoebe írta:A RedBull és a Toro Rosso éve is ráment arra, hogy a Renault a saját pecsenyéjét sütögeti, és cseszik fejleszteni. Én nem bánom a szakítást.
Idén félrementek a fejlesztések, de hányszoros bajnok csapat lenne a Red Bull a Renault nélkül?
Türelemmel át kellett volna vészelniük ezt az 1-2 évet. Ha nem tudnak rávenni egy új gyártót, hogy támogassa őket, akkor születik egy új Williams. Egy partnercsapat látványos dobogókkal, de vb-t többet az életben nem nyernek. Talán még futamot sem.

A Ferrari vagy a Mercedes közül sem érdekelt egyik sem abban, hogy valaki legyőzze a gyári csapatot.
Az egy dolog, hogy félrementek a fejlesztések. A probléma, hogy nem is törekednek arra, hogy orvosolják a helyzetet. Még meg van az összes fejlesztési zsetonjuk (röhej, mi ez dodgem???), mert lapítanak, hátha meg tudják venni a Lotust.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Willy » 2015.09.08. 12:04

Sánta Gepárd írta:És hányszoros VB címe lenne a Renaultnak?
Nem tudom, de a Renault nyert már vb-címet Red Bull nélkül; viszont a Red Bull még futamot sem nyert Renault nélkül. Tavaly is nyert Renault-s autó (Red Bull), és azelőtt is (Lotus). Félrement a V6, az oké, de velük legalább lenne esélyük vinni valamire. Ugyanaz a helyzet mint a McLaren-nél. Szar a Honda, de Merci motorokkal max futamot nyerhetnének.
Phoebe írta:Az egy dolog, hogy félrementek a fejlesztések. A probléma, hogy nem is törekednek arra, hogy orvosolják a helyzetet. Még meg van az összes fejlesztési zsetonjuk (röhej, mi ez dodgem???), mert lapítanak, hátha meg tudják venni a Lotust.
A zsetonokkal kapcsolatban igazad van, de így jövőre is több marad. Ezt a motort kár foltozgatni (ahogy a Honda). A tavalyi viszonylag jó motorjukat is félrevitték a fejlesztések.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.09.08. 12:21

Willy írta:
Sánta Gepárd írta:És hányszoros VB címe lenne a Renaultnak?
Nem tudom, de a Renault nyert már vb-címet Red Bull nélkül; viszont a Red Bull még futamot sem nyert Renault nélkül. Tavaly is nyert Renault-s autó (Red Bull), és azelőtt is (Lotus). Félrement a V6, az oké, de velük legalább lenne esélyük vinni valamire. Ugyanaz a helyzet mint a McLaren-nél. Szar a Honda, de Merci motorokkal max futamot nyerhetnének.
Phoebe írta:Az egy dolog, hogy félrementek a fejlesztések. A probléma, hogy nem is törekednek arra, hogy orvosolják a helyzetet. Még meg van az összes fejlesztési zsetonjuk (röhej, mi ez dodgem???), mert lapítanak, hátha meg tudják venni a Lotust.
A zsetonokkal kapcsolatban igazad van, de így jövőre is több marad. Ezt a motort kár foltozgatni (ahogy a Honda). A tavalyi viszonylag jó motorjukat is félrevitték a fejlesztések.
Persze, hogy több marad jövőre, épp ezért tartogatják a saját csapatuknak...Nem mondom, hogy nem érthető, de a két Renault motoros csapattal szemben nem korrekt.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: bertone » 2015.09.08. 12:23

Willy írta:
Sánta Gepárd írta:És hányszoros VB címe lenne a Renaultnak?
Nem tudom, de a Renault nyert már vb-címet Red Bull nélkül; viszont a Red Bull még futamot sem nyert Renault nélkül. Tavaly is nyert Renault-s autó (Red Bull), és azelőtt is (Lotus). Félrement a V6, az oké, de velük legalább lenne esélyük vinni valamire. Ugyanaz a helyzet mint a McLaren-nél. Szar a Honda, de Merci motorokkal max futamot nyerhetnének.
Phoebe írta:Az egy dolog, hogy félrementek a fejlesztések. A probléma, hogy nem is törekednek arra, hogy orvosolják a helyzetet. Még meg van az összes fejlesztési zsetonjuk (röhej, mi ez dodgem???), mert lapítanak, hátha meg tudják venni a Lotust.
A zsetonokkal kapcsolatban igazad van, de így jövőre is több marad. Ezt a motort kár foltozgatni (ahogy a Honda). A tavalyi viszonylag jó motorjukat is félrevitték a fejlesztések.
Ha maradnak a Renault-nál és jön (és jönni fog, ebben biztos vagyok) a gyári Renault csapat, akkor ugyan abban a helyzetben lennének, mintha akár a Mercit, akár a Ferrarit választják. Csak vélhetően továbbra is gyengébb lenne a motorjuk.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Willy » 2015.09.08. 14:47

Phoebe írta:Persze, hogy több marad jövőre, épp ezért tartogatják a saját csapatuknak...Nem mondom, hogy nem érthető, de a két Renault motoros csapattal szemben nem korrekt.
Nem az, de őszintén, a Red Bull sem volt korrekt a Renault-val. Ahogy korábban megfogalmazták; amikor jól ment a kocsi, a kaszni volt jó, ha nem, akkor a motor volt gyenge.
nikotin írta:Ha maradnak a Renault-nál és jön (és jönni fog, ebben biztos vagyok) a gyári Renault csapat, akkor ugyan abban a helyzetben lennének, mintha akár a Mercit, akár a Ferrarit választják. Csak vélhetően továbbra is gyengébb lenne a motorjuk.
Ebben van valami. Ezért lett volna jobb már elindítani a maguk projektjét (akár saját motor, akár VW), vagy lehettek volna lojálisabbak a Renault-hoz.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.09.08. 19:35

Nem tudom, de a Renault nyert már vb-címet Red Bull nélkül; viszont a Red Bull még futamot sem nyert Renault nélkül. Tavaly is nyert Renault-s autó (Red Bull), és azelőtt is (Lotus). Félrement a V6, az oké, de velük legalább lenne esélyük vinni valamire. Ugyanaz a helyzet mint a McLaren-nél. Szar a Honda, de Merci motorokkal max futamot nyerhetnének.

Na jó, de ha a Renault tényleg megveszi a Lotust, akkor a helyzet ugyanez lesz. A gyári csapat kapja a jobbat. Akkor már inkább a hamar jobból kapják a rosszabbat, mint a fene tudja milyenből. Mert a Ferrari motorhoz már most kezdhetik a többit tervezni, de egy olyanra, amilyenről még semmit nem tudnak?
(Bocsi, csak végleg belezavarodtam az idézés rejtelmeibe)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Willy » 2015.09.08. 20:18

Sánta Gepárd írta:Akkor már inkább a hamar jobból kapják a rosszabbat, mint a fene tudja milyenből. Mert a Ferrari motorhoz már most kezdhetik a többit tervezni, de egy olyanra, amilyenről még semmit nem tudnak?
Jogos. Én ezt is megértem, csak rossz belegondolni, hogy idáig jutottak. Szerintem, ha a Red Bull jobban becsüli őket, a Renault nem akarna saját csapatot.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.09.08. 21:11

Willy írta:
Sánta Gepárd írta:Akkor már inkább a hamar jobból kapják a rosszabbat, mint a fene tudja milyenből. Mert a Ferrari motorhoz már most kezdhetik a többit tervezni, de egy olyanra, amilyenről még semmit nem tudnak?
Jogos. Én ezt is megértem, csak rossz belegondolni, hogy idáig jutottak. Szerintem, ha a Red Bull jobban becsüli őket, a Renault nem akarna saját csapatot.
Nem tudom, melyikük hibázott, egyáltalán hibázott-e valamelyik, vagy csak törvényszerű, hogy idő után egy kapcsolat nem működik igazán jól. De ami most van, az egyiknek sem jó. Ezen tényleg változtatni kell, és a változást láthatóan mindkét fél mással képzeli el.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Willy » 2015.09.09. 07:41

Sánta Gepárd írta:Nem tudom, melyikük hibázott, egyáltalán hibázott-e valamelyik, vagy csak törvényszerű, hogy idő után egy kapcsolat nem működik igazán jól. De ami most van, az egyiknek sem jó. Ezen tényleg változtatni kell, és a változást láthatóan mindkét fél mással képzeli el.
Szerintem mindketten hibáztak, nem is akarom egyiküket sem védeni.
A Renault motorja nagyon félresikerült, még a tavalyihoz képest is. A Red Bull pedig képtelen feldolgozni, hogy nem fogják továbbra is zsinórban nyerni a vb-címeket, ezért okolni kezdte a motorpartnerét. Szorgalom kellett volna az egyik oldalon, türelem pedig a másikon.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.01.14. 22:37


Nem kell megijedni, maga a lényeges rész kb 4 perc, rohadt jó felvételekkel.
Az apa férfi, a rezsi nő!

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2016.01.16. 00:40

Holanchoz, minek szoges gumi...?

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.05.05. 09:53

Laci aktivált, mert elég nagy horderejű a dolog és meg akartam osztani veletek, amint lehet. Tegnap este röppent fel a pletyka az f1today.nl-en, hogy az oldal tudni véli, miszerint Verstappent beültetik Kvyat helyére és Kvyatot visszateszik a Toro Rossóba már Barcelonában.

Alaptalan dolognak tűnt, az AS fórumán is a legtöbben hitetlenkedve fogadtuk a dolgot, pláne, hogy az f1today holland oldal és csak szenzációhajhászásnak tűnt a "hazai pálya" kedvéért.

Viszont körülbelül 10 perce a Red Bull hivatalosan is megerősítette a dolgot, igaz a hír!

http://www.redbullracing.com/article/new-line-spain
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.05.05. 10:20

vollebak írta:Laci aktivált, mert elég nagy horderejű a dolog és meg akartam osztani veletek, amint lehet. Tegnap este röppent fel a pletyka az f1today.nl-en, hogy az oldal tudni véli, miszerint Verstappent beültetik Kvyat helyére és Kvyatot visszateszik a Toro Rossóba már Barcelonában.

Alaptalan dolognak tűnt, az AS fórumán is a legtöbben hitetlenkedve fogadtuk a dolgot, pláne, hogy az f1today holland oldal és csak szenzációhajhászásnak tűnt a "hazai pálya" kedvéért.

Viszont körülbelül 10 perce a Red Bull hivatalosan is megerősítette a dolgot, igaz a hír!

http://www.redbullracing.com/article/new-line-spain
Azta!!!!!!!
Erősnek tartom kicsit ezt, mindenkinek lehet egy szarabb napja. Ok 2-szer hibázott a rajtnál, de akkor is.
(Örülök hogy újra vagy)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.05.05. 11:20

Schumixx írta:
vollebak írta:Laci aktivált, mert elég nagy horderejű a dolog és meg akartam osztani veletek, amint lehet. Tegnap este röppent fel a pletyka az f1today.nl-en, hogy az oldal tudni véli, miszerint Verstappent beültetik Kvyat helyére és Kvyatot visszateszik a Toro Rossóba már Barcelonában.

Alaptalan dolognak tűnt, az AS fórumán is a legtöbben hitetlenkedve fogadtuk a dolgot, pláne, hogy az f1today holland oldal és csak szenzációhajhászásnak tűnt a "hazai pálya" kedvéért.

Viszont körülbelül 10 perce a Red Bull hivatalosan is megerősítette a dolgot, igaz a hír!

http://www.redbullracing.com/article/new-line-spain
Azta!!!!!!!
Erősnek tartom kicsit ezt, mindenkinek lehet egy szarabb napja. Ok 2-szer hibázott a rajtnál, de akkor is.
(Örülök hogy újra vagy)
Köszi :)

Nagyon durva szerintem is. Én személy szerint nem örülök neki, szerintem mindenkinek a lehető legrosszabb húzás.

Először is Kvyattal szemben micsoda kibaszás ez. Nagyon nagyot bakizott Szocsiban, igen, de akkor is olyan szaga van a dolognak, hogy a csapat csak leste az alkalmat, hogy megléphessék ezt. Valószínűleg tartottak attól, hogy Verstappent ha nem hozzák fel az anyacsapatba minél hamarabb, akkor lecsapnak rá más csapatok (erre mondjuk volt is esély valóban). Ezért nem volt soha szimpatikus gárda a Red Bull, soha nem tűntek szellemiségükben versenyzőknek. Mindig is nagyvállalat voltak, korporációs mentalitással. Megvették a Stewart/Jaguar romjait és azóta vadkapitalista módon üzemeltetik a csapatot - ugyanúgy el is adnák a 'csába, amint nem termelne nekik megfelelő mennyiségű pénzt, szívfájdalom nélkül. A juniorprogramjuk is amellett, hogy kitermelt egy Ricciardót és egy Vettelt, megrágott és kiköpött több tucat gyereket - Buemi, Alguersuari, Vergne, satöbbi.

Emellett Kvyat Kínában dobogós volt egy zseniális húzással a rajtnál, ez már el van felejtve? Vagy az, hogy tavaly pontokban előrébb végzett? Oké, abban szerintem senkinek nincs vitája, hogy alapvetően ki volt gyakorlatilag végig a gyorsabb, meggyőzőbb az anyacsapatban tavaly is a pontállás ellenére is (idén meg egyértelműen). Valószínűleg sosem lesz belőle bajnok, nem látom benne azt a kis pluszt. Meg ezek szerint a csapat sem, hiába van mögötte az óriási orosz piac. De így kibaszni vele akkor is nagyon féreg dolog, hogy visszaminősítik a fiókcsapatba - szinte megbélyegezték ezzel, mint egy bukott diákot. Egyáltalán nem érdemelte meg ezt.

És mi lesz, ha Max is bakizik egy nagyot valamelyik futamán, akkor megint visszacserélik őket? Vagy jön Sainz? Gusztustalan a Red Bull tényleg, egy rakás srácot versenyeztetnek úgy, hogy nyilván ülés meg csak kettő van a nagycsapatban.

Verstappen szempontjából is teljesen hibás húzásnak tartom a cserét. Beül a jelenkor egyik, ha nem a legnagyobb ásza mellé, aki ráadásul bombaformában is van idén, csak a pechek miatt nem minimum harmadik az összetettben jelenleg. Mindezt felkészülés, a kocsi ismerete és tesztlehetőség nélkül. Hiába hatalmas kaliber, szerintem Ricciardo összességében úgy elkeni a száját majd, hogy rossz lesz nézni. Ez megtörheti a fejlődését és amilyen kisfiú még, lehet belőle hisztéria a csapaton belül is, satöbbi. Egyáltalán nem tartom jó dolognak, még ha az okait látom is, hogy miért tettek így. Valószínűleg tényleg már a nyár végére (ami hagyományosan mindig a következő évi pilótakeringők kezdete) ajánlatot kapott volna máshol. Igazi farkastörvények vannak a Red Bullnál, még F1-es mércével mérve is durván.

Kvyat kapcsán abban bízom, hogy talán még jól is kijöhet a dologból. Lekerült róla a nyomás, amit tavaly év eleje óta Markóék ráraktak. Hiába dumál Horner ilyesmire utalgatva, a nagycsapatba többet nem fog visszakerülni. A csapat is hülyén nézne ki, ha ez megtörténne, ez a történet lefutott. Úgyhogy most lesz 17 ilyen szempontból nyugis, stresszmentes futama egy számára ismert környezetben, hogy Sainz ellen bizonyítson és talán ülést találjon magának valahol. Jobbnak látom a srácot, mint az összes többi fiatalt, Ricciardót leszámítva. Többet látok benne, mint Bottasban, Pérezben, Hülkenbergben, vagy Sainzban. Részemről drukkolok neki, hogy sikerüljön újraindítania a karrierjét.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.05.05. 11:50

Kvyatnak ennyi volt. Ilyen nyomás alatt nem lehet teljesíteni. Nem lesz ebből karrier újraindítás csak a süllyesztő.
Nekem csak azt tetszik, hogy magyar kommentelők jelentős része már az eltiltását kívánja, meg megkapta az új Maldonado, Sato titulust. A 3 éve alatt egyszer tette tönkre mások versenyét. Eleve nem egy autótörős, másokat kiütős figura.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.05.05. 11:57

Legalabb a hulyegyerek jol megszivja. Be fog szopni a Red Bullnal.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.05.05. 12:27

Sajnálom. A félszemű geci kicsinálta.

Remélem kisköcsög beszopja.

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2016.05.05. 12:37

Monacoban ki is hibazott legutobb? :)
Szerint csak hianyzott a RedBullnak egy crybaby, miota nincs SV. Most majd megkapjak ;)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.05.05. 13:05

na végül is két szimpatikus pilóta után (webber, vetel) jól összerakták a számomra két legunszimpatikusabb versenyzőpárost (ricciardo, verstappen) :hajra01 :hajra01

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2016.05.05. 13:27

Rohadt egy banda. Ezek tényleg csak egy ürügyre vártak, h ezt meglépjék.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2016.05.05. 14:05

Áá, basszus, szétszedték a legszórakoztatóbb párost az F1-ben.
Én élveztem a Sainz-Versteppen csatákat, így kicsit még unalmasabb lesz az F1.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Red Bull Racing

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.05.05. 14:12

No épp ideje volt, hogy visszatold ide a képedet! (:n (:k
vollebak írta: csak a pechek miatt nem minimum harmadik az összetettben jelenleg.
Azért, ha a pechfaktort kikapcsoljuk mindenkinél, nem csak Ricciardonal, akkor Vettel és Kimi is előtte lenne, ergo neki max. a tabella 5. helye jutna...mindegy, mennyire nagy kaliber.
vollebak írta: szerintem Ricciardo összességében úgy elkeni a száját majd, hogy rossz lesz nézni.
Remélem is, hogy csúnyán elkenik a "tinifélisten" száját...legalább Kimi mellett ismét lesz minek szurkolnom (:v

Lezárt