Jenson Button

Versenyzők és csapatok
Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.21. 13:41

Button VB-t se szeretnék. :szom01

Decapitated_Midget
gokartos
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2014.03.10. 18:25
Mi vagy?: Férfi

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Decapitated_Midget » 2014.03.10. 18:33

A friss nyilatkozatával azért megerősítetett minket abban a tekintetben, hogy nincs már sok vissza az ő pályafutásából. Szerintem idén év végén le is teszi a lantot... Magnussen jó lesz ellene, ebben majdnem biztos vagyok, illetve hát az új autóval kapcsolatban én nem táplálok nagy reményeket, több elemző is csak a sokadiknak mondaná a Mclarent, valahová a Mercedes, Williams, FI, Ferrari mögé, de majd meglátjuk. Plusz az apja halála is... Ez így mind együtt eredményezheti a visszavonulást, de azért reménykedem benne hogy mégsem. Ha most nem alkot nagyot, a Turbó-korszakban, akkor mikor?

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.03.10. 23:34

szerintem bucira veri magnussent
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Button » 2014.03.14. 21:16

Decapitated_Midget írta:A friss nyilatkozatával azért megerősítetett minket abban a tekintetben, hogy nincs már sok vissza az ő pályafutásából. Szerintem idén év végén le is teszi a lantot... Magnussen jó lesz ellene, ebben majdnem biztos vagyok, illetve hát az új autóval kapcsolatban én nem táplálok nagy reményeket, több elemző is csak a sokadiknak mondaná a Mclarent, valahová a Mercedes, Williams, FI, Ferrari mögé, de majd meglátjuk. Plusz az apja halála is... Ez így mind együtt eredményezheti a visszavonulást, de azért reménykedem benne hogy mégsem. Ha most nem alkot nagyot, a Turbó-korszakban, akkor mikor?
ez már több volt mint pesszimizmus (:w
Kép

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.03.15. 08:25

Jövőre már ő sem lesz a Forma 1 ben. Szerintem ő ezt már eldöntötte.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.15. 08:26

Gyilok írta:Jövőre már ő sem lesz a Forma 1 ben. Szerintem ő ezt már eldöntötte.
Meg Kimi se. Még pár ilyen teljesítmény és ezt meg a Ferrari dönti el... (:d

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.03.15. 08:36

Alghar írta:
Gyilok írta:Jövőre már ő sem lesz a Forma 1 ben. Szerintem ő ezt már eldöntötte.
Meg Kimi se. Még pár ilyen teljesítmény és ezt meg a Ferrari dönti el... (:d
Mint tudjuk meg is teszik, ha kell. Azért év közben ha leváltanák az nagyon nagy ciki lenne. Oszt úgy ment el a Lotustól mint egy hős..

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.03.15. 08:51

Decapitated_Midget írta:A friss nyilatkozatával azért megerősítetett minket abban a tekintetben, hogy nincs már sok vissza az ő pályafutásából. Szerintem idén év végén le is teszi a lantot... Magnussen jó lesz ellene, ebben majdnem biztos vagyok, illetve hát az új autóval kapcsolatban én nem táplálok nagy reményeket, több elemző is csak a sokadiknak mondaná a Mclarent, valahová a Mercedes, Williams, FI, Ferrari mögé, de majd meglátjuk. Plusz az apja halála is... Ez így mind együtt eredményezheti a visszavonulást, de azért reménykedem benne hogy mégsem. Ha most nem alkot nagyot, a Turbó-korszakban, akkor mikor?
Én kötnék egy előszerződést Hülkenberggel a jövő évre.

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Button » 2014.03.15. 09:04

Phoebe írta:
Decapitated_Midget írta:A friss nyilatkozatával azért megerősítetett minket abban a tekintetben, hogy nincs már sok vissza az ő pályafutásából. Szerintem idén év végén le is teszi a lantot... Magnussen jó lesz ellene, ebben majdnem biztos vagyok, illetve hát az új autóval kapcsolatban én nem táplálok nagy reményeket, több elemző is csak a sokadiknak mondaná a Mclarent, valahová a Mercedes, Williams, FI, Ferrari mögé, de majd meglátjuk. Plusz az apja halála is... Ez így mind együtt eredményezheti a visszavonulást, de azért reménykedem benne hogy mégsem. Ha most nem alkot nagyot, a Turbó-korszakban, akkor mikor?
Én kötnék egy előszerződést Hülkenberggel a jövő évre.
én sok csapat helyében kötnék
Buttontól függetlenül
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.03.15. 09:30

Button írta:
Phoebe írta: Én kötnék egy előszerződést Hülkenberggel a jövő évre.
én sok csapat helyében kötnék
Buttontól függetlenül
Nem Button ellen szólt, de ha ennyire benne van a levegőben, hogy visszavonul, akkor elég ésszerű döntés lenne.

Decapitated_Midget
gokartos
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2014.03.10. 18:25
Mi vagy?: Férfi

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Decapitated_Midget » 2014.03.15. 09:45

Button írta:
Decapitated_Midget írta:A friss nyilatkozatával azért megerősítetett minket abban a tekintetben, hogy nincs már sok vissza az ő pályafutásából. Szerintem idén év végén le is teszi a lantot... Magnussen jó lesz ellene, ebben majdnem biztos vagyok, illetve hát az új autóval kapcsolatban én nem táplálok nagy reményeket, több elemző is csak a sokadiknak mondaná a Mclarent, valahová a Mercedes, Williams, FI, Ferrari mögé, de majd meglátjuk. Plusz az apja halála is... Ez így mind együtt eredményezheti a visszavonulást, de azért reménykedem benne hogy mégsem. Ha most nem alkot nagyot, a Turbó-korszakban, akkor mikor?
ez már több volt mint pesszimizmus (:w
Nem nézett ki rosszul a mai nap a Q2 végéig... Remélem holnap a versenyen eső nélkül is óriási kavarodások lesznek, és a gondolkodó típusú versenyzők előre kerülnek. Amúgy tény, van bennem egyfajta default pesszimizmus mostanra...

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.03.15. 15:16

Ki más ha nem Button szopja be a Kimi általi sárga zászlót.... :szom01
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.15. 15:19

Nigel Hill írta:Ki más ha nem Button szopja be a Kimi általi sárga zászlót.... :szom01
Épp írni akartam, hogy Kimi elszabott vele is. Holnap javíthat, szerintem jó esélyei vannak

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.15. 16:15

Bandee írta:
Nigel Hill írta:Ki más ha nem Button szopja be a Kimi általi sárga zászlót.... :szom01
Épp írni akartam, hogy Kimi elszabott vele is. Holnap javíthat, szerintem jó esélyei vannak
A két "überszerencsés" pilóta...

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.03.15. 16:17

Alghar írta:
A két "überszerencsés" pilóta...
A két érdemtelen világbajnok, ja (:v

Holnap versenyen szerintem fel fognak jönni, mint a talajvíz, mindkettejüknek az az erőssége. Buttonnak pláne, amennyiben hol esik, hol nem káoszfutam lesz.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.15. 16:22

vollebak írta:
Alghar írta:
A két "überszerencsés" pilóta...
A két érdemtelen világbajnok, ja (:v

Holnap versenyen szerintem fel fognak jönni, mint a talajvíz, mindkettejüknek az az erőssége. Buttonnak pláne, amennyiben hol esik, hol nem káoszfutam lesz.
Káoszfutam esetén Kimi esélytelen...olyankor ő biztosan megszív valamit (:n Button esetében már el tudom képzelni a dolgot, sőt az autója is jónak tűnik...az időmérőt elszabták kicsit (meg ugye a sárga zászló)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.15. 16:26

[quote="Alghar"]

Mivel még nem muzsikálnak együtt az autóval, Kimi menetelésére nem számítok. Talán ha nagy lesz a keveredés és végig bírja egyáltalán az autó, no meg a benzin se fogy ki akkor előbbre jöhet.. Sima futam esetén meglepne

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.15. 16:33

Bandee írta:
Alghar írta:
Mivel még nem muzsikálnak együtt az autóval, Kimi menetelésére nem számítok. Talán ha nagy lesz a keveredés és végig bírja egyáltalán az autó, no meg a benzin se fogy ki akkor előbbre jöhet.. Sima futam esetén meglepne
Engem főleg egy sima futam lepne meg (:n

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.03.15. 17:30

vollebak írta:
A két érdemtelen világbajnok, ja (:v

Holnap versenyen szerintem fel fognak jönni, mint a talajvíz, mindkettejüknek az az erőssége. Buttonnak pláne, amennyiben hol esik, hol nem káoszfutam lesz.
Ha összekalapálják Vettel verdáját is, akkor szerintem Ő is előrébb végez majd a rajtpozíciójánál. Úgy néz ki azért van ebben a Red Bullban potenciál. Persze csak akkor, ha végig bírja a technika. Ha más izgalom nem is lesz (hát már hogyne lenne, lesz itt bőven szerintem), akkor ez a trió ott a 11-12-13. helyeken biztos szolgáltat majd nekünk egy kis sóót. :dorzsi01

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.03.16. 18:14

Man of the day!
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.03.16. 18:18

Jó, hogy a Meki elég versenyképesnek tűnik, sajnálnám ha JB távozna a mezőnyből. Elkalapálni meg nem hagyja magát egy ilyen autóval, az biztos.
Bár... most hogy belegondolok, végülis ki tudja. Dennis visszajött és hát (mondom ezt Hamiltonosként) ő elég érdekesen áll a csapaton belül "fiacskáihoz".

Viszont mindentől függetlenül, JB az egyik legemberibb arc a paddockban. Nagy tisztelője vagyok, a pilótának is.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.03.16. 18:20

Bocs, hogy ezt mondom de szerintem ma nem ő volt a legjobb. Igazából például Alonsohoz hasonlóan nem sok mindent csinált. Az elején feljött pár helyet, kiestek előle páran, majd beállt ő is vonatozni. A kiállásnál meg jól taktikáztak, és átlépték Hülkenberget is Alonsot. Igazából ez egyáltalán nem az ő hibája, hanem a rendszeré. Természetes, hogy a tapasztalt öregek már így mentek, egyszerűen ezt követeli meg ez a fos új éra.
Kép

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.03.16. 18:21

Nigel Hill írta:Man of the day!
Ja (:u

Decapitated_Midget
gokartos
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2014.03.10. 18:25
Mi vagy?: Férfi

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: Decapitated_Midget » 2014.03.16. 19:56

Rocco írta:
Nigel Hill írta:Man of the day!
Ja (:u
Ó, de tudtam hogy neked ez sem fog tetszeni. :cry:
Hiába, sokatoknál olyan nem létezik hogy a teljesítmény objektív elismerése, minden csak pofára megy.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Jenson Button

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.03.16. 20:05

Decapitated_Midget írta:
Rocco írta: Ó, de tudtam hogy neked ez sem fog tetszeni. :cry:
Hiába, sokatoknál olyan nem létezik hogy a teljesítmény objektív elismerése, minden csak pofára megy.
Teljesítmény? (:u Hiába, sokatoknál olyan nem létezik, hogy a teljesítmény objektív megállapítása ha a saját kedvencről van szó.

Mégis mit csinált, most komolyan? Annyit mint Alonso, vagy Kimi. Az elején előrejött pár helyet, kiestek előle még páran, majd beállt vonatozni az Alonso-féle brigádba. Majd két körrel előbb cseréltek, alávágtak a Ferrarinak így meglett a 4. hely. Hát... Tényleg bravúros mit ne mondjak. És hangsúlyozom mégegyszer, nem ő a hibás, hanem az új szabályok. Egyszerűen muszáj így menni, ha végig akarnak érni. Ellenben Bottas volt az, aki végig küzdött, és versenyzett, persze a technika is adta magát hozzá. Na ő lehetne a futam embere, de Button?
Kép

Lezárt