Tesztpilótának igen. Ahol aztán bizonyított így jutott 93-ban üléshez, ahol megintcsak bizonyított. 94-ben Schumacher elfogadott manővere miatt nem lett VB. Megroppantotta az utolsó 2 futamra Schumachert. 95-ben gyengusz volt, de 96-ban kétséget nem tűrően vette el azt amit megérdemel. 32 éves kezdéssel ez egy szép karrier.Ori F1 írta:Közbe eszembe jutott hogy Hill először a Brabham-nél versenyzett.
De Frank Williams maga is bevalotta,hogy az apja miatt érzett tiszteletből választotta végül Hill-t a következő évben.
Damon Hill
- Nigel Hill
- Formula1 pilóta
- Hozzászólások: 3243
- Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
- Mi vagy?: Russzofil
Re: Damon Hill
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"
Re: Damon Hill
A VB-k közül (80-as évek közepétől) négy bajnokról nem jelent meg eddig könyv a magyar piacon. Az egyikről gondoskodtam:
http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... ce=kereses" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... ce=kereses" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Damon Hill
jónak tűnikpkonsti írta:A VB-k közül (80-as évek közepétől) négy bajnokról nem jelent meg eddig könyv a magyar piacon. Az egyikről gondoskodtam:
http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... ce=kereses" onclick="window.open(this.href);return false;
kik a hiányzók? és lesz "pótlás" belőlük is?

Re: Damon Hill
Piquet, Villeneuve, Button. Én nem készülök könyvet írni róluk, most más témában írok.trutya írta:jónak tűnikpkonsti írta:A VB-k közül (80-as évek közepétől) négy bajnokról nem jelent meg eddig könyv a magyar piacon. Az egyikről gondoskodtam:
http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... ce=kereses" onclick="window.open(this.href);return false;
kik a hiányzók? és lesz "pótlás" belőlük is?
Re: Damon Hill
A Sky futtatja a könyvemet...:
" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
- Nigel Hill
- Formula1 pilóta
- Hozzászólások: 3243
- Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
- Mi vagy?: Russzofil
Re: Damon Hill
Mondjuk lehettek volna kevésbé parasztok is. De hát ettől a stábtól nem lehet ilyet várni.pkonsti írta:A Sky futtatja a könyvemet...:
" onclick="window.open(this.href);return false;
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"
Re: Damon Hill
akartam mondaniNigel Hill írta:Mondjuk lehettek volna kevésbé parasztok is. De hát ettől a stábtól nem lehet ilyet várni.pkonsti írta:A Sky futtatja a könyvemet...:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Damon Hill
Legalább ők megemlítették...Nigel Hill írta:Mondjuk lehettek volna kevésbé parasztok is. De hát ettől a stábtól nem lehet ilyet várni.pkonsti írta:A Sky futtatja a könyvemet...:
" onclick="window.open(this.href);return false;
- Nigel Hill
- Formula1 pilóta
- Hozzászólások: 3243
- Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
- Mi vagy?: Russzofil
Re: Damon Hill
Ez igaz. Kiknek osztottál még belőle?
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"
Re: Damon Hill
Nem én voltam kint, hanem Clyde kollégánk, ő segített. Más ismert arc nem kapott belőle.Nigel Hill írta:Ez igaz. Kiknek osztottál még belőle?
Re: Damon Hill
akkor olyan sokat mégse segítettpkonsti írta:Nem én voltam kint, hanem Clyde kollégánk, ő segített. Más ismert arc nem kapott belőle.Nigel Hill írta:Ez igaz. Kiknek osztottál még belőle?
na, amúgy drukkolok

Re: Damon Hill
Csak Hillnek szántunk tiszteletpéldányt, mindenki más vegye meg...trutya írta: akkor olyan sokat mégse segített
na, amúgy drukkolok
Egyébként sokat segít, amit itt is szeretnék neki megköszönni. Az előző könyvemnél is hatékonyan közreműködött.
Ja, és köszi.
Re: Damon Hill
Ez magyarul is megjelent?pkonsti írta:Csak Hillnek szántunk tiszteletpéldányt, mindenki más vegye meg...trutya írta: akkor olyan sokat mégse segített
na, amúgy drukkolok![]()
Egyébként sokat segít, amit itt is szeretnék neki megköszönni. Az előző könyvemnél is hatékonyan közreműködött.
Ja, és köszi.
Sajnos nekem nem sikerült,összefutni vele.
Talán majd legközelebb.
Villeneuve-öt viszont láttam.
Re: Damon Hill
Közben olvasom hogy igen.
Mindenképp megveszem.
Mindenképp megveszem.
Re: Damon Hill
Aki még nem vette meg a Damon Hill könyvet, karácsonyra szép ajándék lehet. Kérésre, dedikálom is.
http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... ce=kereses" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... ce=kereses" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Damon Hill
és Hilles dedikálással is lehet kapni?pkonsti írta:Aki még nem vette meg a Damon Hill könyvet, karácsonyra szép ajándék lehet. Kérésre, dedikálom is.
http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... ce=kereses" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Damon Hill
Nekem dedikáltatrutya írta:és Hilles dedikálással is lehet kapni?pkonsti írta:Aki még nem vette meg a Damon Hill könyvet, karácsonyra szép ajándék lehet. Kérésre, dedikálom is.
http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... ce=kereses" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
- Redbull
- Főnök!
- Hozzászólások: 11438
- Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
- Mi vagy?: rangidős
- Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó
Re: Damon Hill

Ezen a napon született Damon édesapja Graham Hill. A képen Damon még csak egy kisfiú.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)
- Nigel Hill
- Formula1 pilóta
- Hozzászólások: 3243
- Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
- Mi vagy?: Russzofil
Re: Damon Hill
Ma 60 éves Damon Hill. Isten Éltesse még sokáig 

"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"