2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Mely csapat kaparintja meg a konstrüktőri VB 3. helyet?

1 Racing Point
3
43%
2 McLaren
4
57%
3 Renault
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 7

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.12.15. 10:10

trutya írta:
2020.12.15. 09:22
mert az elég hihető, hogy szerdán még az a hír, hogy szarul van, csütörtökön meg már negatív tesztet mutat?
egy random ember meg maradjon otthon amíg tünetmentes nem lesz 3 napig :D
Igen, lehetséges.
Ezek a tesztek túl vannak értékelve és nem is adnak sokszor biztos eredményt.

Nincs összefüggésben az, hogy ha valaki a covidtól szarul van, másnap PCR+ vagy PCR-.
A szövődményektől is lehet szarul, mint én vagy mint Trokán P a kórházban. (ő is negatív teszteket produkált, én is)

Hamilton hülye volt, de a csapat még faszabb.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.12.15. 10:21

KisVadász írta:
2020.12.14. 21:30
trutya írta:
2020.12.14. 16:06


azt értsd már meg, hogy itt nem az önveszélyességéről van szó, hanem az F1-es közösség számára jelentett veszélyt!

dugja fel a seggébe a BLM-et. Európa nagy részén a kutya le se tojja, semmi közünk itt a feketékhez mg a jogaikhoz (leszámítva a franciákat, hollandokat, meg aki még Afrikába ment gyarmatosítani). itt lett volna lehetősége ahhoz hogy igazi, releváns példát mutasson.

volt amúgy térdelés az araboknál? vagy ahhoz punci volt?
Ómájgád!! Hagyjuk már! Papol itt mindenki ilyen baromságokat, de igazából csak azt szerettétek volna, ha még egy futamon Russell indul helyette (amúgy én is).
Többek közt azért, mert már unjátok nézni, hogy szarrá nyeri magát (érthető végül is), meg azért mert a legtöbb embert irritálja ez a "hero of world" szerep, amit magára ölt egy ideje (engem is eléggé).
Na de ilyen nyomorult dumákkal jönni, hogy jajj milyen felelőtlen volt, meg bezzeg most példát mutathatott volna, meg mennyi embert veszélyeztetett, hányan meghalhatnak most miatta (ez még csak felkészül...) Ugyan már. :lol:
Meg kell mondani a frankót aztán annyi. Utálom mert egy fasz. Vagy valami ilyesmi. Nem ilyen gagyi dumák mögé bújtatni.
Lajos meg sosem volt a legokosabb a mezőnyben, sajnos jó iskolára már lehet nem tellett nekik, de ettől még lehet valaki jó arc. Ő is az néha amikor megfeledkezik a szereplésről, inkább zongorázna többet... :D

te brutálisan naív vagy... miért kéne itt bárkinek valamilyen indok mögé bújni a hamilton fika végett? nem is értem ezt az egész érvelést
gyanítom ezzel a betegséggel sem találkoztál közvetlenül mert ha tetted volna le sem írsz ekkora kretén dolgokat, amiket 5 napja tolsz.

nekem elégtétel volt a russell szereplés igen. De nem hamilton ellen, vagy hogy megmutatta, hogy ő is gyors. Hanem mert a sok magát szaértőnek nevező egyén a helyére került, mert nem látták 8 évig, nem jöttek rá 8 évig, hogy mi a helyzet. Hamilton, Russell, ugyan már...nekem nem ők a főszereplők ebben a játszmában.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.12.15. 10:52

9_46_20 írta:
2020.12.15. 10:21
nekem elégtétel volt a russell szereplés igen. De nem hamilton ellen, vagy hogy megmutatta, hogy ő is gyors. Hanem mert a sok magát szaértőnek nevező egyén a helyére került, mert nem látták 8 évig, nem jöttek rá 8 évig, hogy mi a helyzet. Hamilton, Russell, ugyan már...nekem nem ők a főszereplők ebben a játszmában.
Szerintem meg nem lehet azzal hogy Russel jól ment egy faék egyszerűségű rövid pályán következetetést levonni az egész elmúlt 8 évre. A mercedes sem állt minden éveben ennyire a mezőny felett. De falra hányt borsó nem megyek bele mégegyszer.

Igen volt olyan év, az ideit is beleértve, amikor annyival a mezőny felett volt a gép, hogy csak a csapattársat kellett legyőzni, ez hol könnyebb volt (Bottas) hol nehezebb (Rosberg).

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.12.15. 11:10

Schumixx írta:
2020.12.15. 10:52
9_46_20 írta:
2020.12.15. 10:21
nekem elégtétel volt a russell szereplés igen. De nem hamilton ellen, vagy hogy megmutatta, hogy ő is gyors. Hanem mert a sok magát szaértőnek nevező egyén a helyére került, mert nem látták 8 évig, nem jöttek rá 8 évig, hogy mi a helyzet. Hamilton, Russell, ugyan már...nekem nem ők a főszereplők ebben a játszmában.
Szerintem meg nem lehet azzal hogy Russel jól ment egy faék egyszerűségű rövid pályán következetetést levonni az egész elmúlt 8 évre.
8 évre nem, de ezek a faék, rohadt gyors pályák büntetnek igazán. Egy spa, imola, stb ha konzisztensen mész, és nem kicsúszásról beszélek, sohasem fog akkorát bünetetni mint egy ilyen pálya. És ezt arányaiban értem nem abszolút időben, egy spaban máshol talán le tudod dolgozni, lehet más kanyar neked jobban jön ki, egy ilyenen, vagy egy oválon nincs ilyen, ha egyszer egy részt elkúrtál csak pár tizeddel, századdal, akkor szinte esélyed nincs visszahozni.
én így látom ezt, mondom szimultároban eltöltött kb 5000 kör monza és 5000 kör spa után. utóbbiban sokkal több hibát meg tudok engedni, előbbiben a célegyenes sikánját egyszer elrontom (értsd 20 méterrel hamarabb fékezek) és vége a dalnak.
De én nem vagyok versenyző, meg csak hobbi, és nem is valós, de szerintem egy gyors pálya kevesebb hibát enged
De érdekelne ki hogy látja

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2020.12.15. 12:18

9_46_20 írta:
2020.12.15. 11:10
Schumixx írta:
2020.12.15. 10:52

Szerintem meg nem lehet azzal hogy Russel jól ment egy faék egyszerűségű rövid pályán következetetést levonni az egész elmúlt 8 évre.
8 évre nem, de ezek a faék, rohadt gyors pályák büntetnek igazán. Egy spa, imola, stb ha konzisztensen mész, és nem kicsúszásról beszélek, sohasem fog akkorát bünetetni mint egy ilyen pálya. És ezt arányaiban értem nem abszolút időben, egy spaban máshol talán le tudod dolgozni, lehet más kanyar neked jobban jön ki, egy ilyenen, vagy egy oválon nincs ilyen, ha egyszer egy részt elkúrtál csak pár tizeddel, századdal, akkor szinte esélyed nincs visszahozni.
én így látom ezt, mondom szimultároban eltöltött kb 5000 kör monza és 5000 kör spa után. utóbbiban sokkal több hibát meg tudok engedni, előbbiben a célegyenes sikánját egyszer elrontom (értsd 20 méterrel hamarabb fékezek) és vége a dalnak.
De én nem vagyok versenyző, meg csak hobbi, és nem is valós, de szerintem egy gyors pálya kevesebb hibát enged
De érdekelne ki hogy látja
Egy dolog, hogy hány hibát enged, az meg egy másik, hogy mekkora esélyed van hibázni. 22 kanyarból nagyobb eséllyel rontasz 1-et, mint 8 kanyarból. A rontáshoz meg ugye elég egy picit félrenézned akár csak fél tized mp-re is, a javítás meg extra koncentrációt igényel - szóval valószínűleg előbbiből lesz több még a legjobbaknál is. Amit mondasz, az valszeg úgy van, de van ennek egy másik oldala is szerintem.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.12.15. 15:44

9_46_20 írta:
2020.12.15. 11:10
Schumixx írta:
2020.12.15. 10:52

Szerintem meg nem lehet azzal hogy Russel jól ment egy faék egyszerűségű rövid pályán következetetést levonni az egész elmúlt 8 évre.
8 évre nem, de ezek a faék, rohadt gyors pályák büntetnek igazán. Egy spa, imola, stb ha konzisztensen mész, és nem kicsúszásról beszélek, sohasem fog akkorát bünetetni mint egy ilyen pálya. És ezt arányaiban értem nem abszolút időben, egy spaban máshol talán le tudod dolgozni, lehet más kanyar neked jobban jön ki, egy ilyenen, vagy egy oválon nincs ilyen, ha egyszer egy részt elkúrtál csak pár tizeddel, századdal, akkor szinte esélyed nincs visszahozni.
én így látom ezt, mondom szimultároban eltöltött kb 5000 kör monza és 5000 kör spa után. utóbbiban sokkal több hibát meg tudok engedni, előbbiben a célegyenes sikánját egyszer elrontom (értsd 20 méterrel hamarabb fékezek) és vége a dalnak.
De én nem vagyok versenyző, meg csak hobbi, és nem is valós, de szerintem egy gyors pálya kevesebb hibát enged
De érdekelne ki hogy látja
leszámítva, hogy már 15 kör után sem fékezel 20 méterrel előbb vagy később egy adott kanyarban ;) :D , egyébként egyetértek. kurva sok időt lehet ezeken a pályákon bukni egy nem tökéletes kigyorsítással
szerintem a bahreini rövid kör minden, csak nem faék egyszerűségű. ahogy Monza sem az. kevés a kanyar, de azok legtöbbje nem egyszerű. az új sikánrész pl elég trükkösnek tűnt...
ami itt szerintem leginkább Russell malmára hajtotta a vizet az az, hogy ez a pálya mindenkinek ismeretlen volt, legalábbis a fele, be kellett tanulni, illetve a autók alapbeállítása is új volt. egy jól ismert pályán lehet hogy a rutin többet számított volna.
Kép

Avatar
idarpidi
AutoGP vezető
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2013.12.20. 22:32
Mi vagy?: Közöd?
Tartózkodási hely: Föld bolygó

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: idarpidi » 2020.12.15. 17:19

Schumixx írta:
2020.12.15. 10:52

Szerintem meg nem lehet azzal hogy Russel jól ment egy faék egyszerűségű rövid pályán következetetést levonni az egész elmúlt 8 évre. A mercedes sem állt minden éveben ennyire a mezőny felett. De falra hányt borsó nem megyek bele mégegyszer.

Igen volt olyan év, az ideit is beleértve, amikor annyival a mezőny felett volt a gép, hogy csak a csapattársat kellett legyőzni, ez hol könnyebb volt (Bottas) hol nehezebb (Rosberg).
minél rövidebb(egyszerűbb) egy pálya, annál nagyobbat büntet egy apró hiba is. Mivel sokkal közelebb vannak egymáshoz, egy apró hibával akár tizen helyeket is bukhatsz
A Merci bevallottan nem fejleszti az idei autót már nyár(talán augusztus) óta, a teljes fejlesztési részleg más a 21-es, illetve a 22-es, új formulára koncentrál. Nem véletlenül közeledett az egész mezőny rájuk a szezon végére, különösen a RB.
Brno, Sunday, July 18, 1971
1 Janos DRAPAL HUN Yamaha 57'43.500
2 Lazlo SZABO HUN Yamaha +39.700
3 Jarno SAARINEN FIN Yamaha +2'01.700

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2020.12.15. 19:21

Schumixx írta:
2020.12.15. 10:52
9_46_20 írta:
2020.12.15. 10:21
nekem elégtétel volt a russell szereplés igen. De nem hamilton ellen, vagy hogy megmutatta, hogy ő is gyors. Hanem mert a sok magát szaértőnek nevező egyén a helyére került, mert nem látták 8 évig, nem jöttek rá 8 évig, hogy mi a helyzet. Hamilton, Russell, ugyan már...nekem nem ők a főszereplők ebben a játszmában.
Szerintem meg nem lehet azzal hogy Russel jól ment egy faék egyszerűségű rövid pályán következetetést levonni az egész elmúlt 8 évre. A mercedes sem állt minden éveben ennyire a mezőny felett. De falra hányt borsó nem megyek bele mégegyszer.

Igen volt olyan év, az ideit is beleértve, amikor annyival a mezőny felett volt a gép, hogy csak a csapattársat kellett legyőzni, ez hol könnyebb volt (Bottas) hol nehezebb (Rosberg).
Ezt szerintem gondold át mégegyszer (:n
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.12.15. 20:08

https://gphirek.origo.hu/f1/20201215-f1 ... szten.html

A Renault színeiben jövőre visszatérő Fernando Alonso futotta a leggyorsabb kört az eredetileg fiatal pilóták számára szervezett F1-es teszten a Mercedes két újonca előtt. Mick Schumacher volt a sereghajtó, de ő is szorgalmasan rótta a köröket.....

Kép

Elfelejtettem előre jelezni mennyire nem leszek meglepve Alonso ifjú titánok között aratott nagyszerű győzelmétől. Szerintem jó lesz félni előre ..
(:m
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.12.15. 20:28

Redbull írta:
2020.12.15. 20:08
https://gphirek.origo.hu/f1/20201215-f1 ... szten.html

A Renault színeiben jövőre visszatérő Fernando Alonso futotta a leggyorsabb kört az eredetileg fiatal pilóták számára szervezett F1-es teszten a Mercedes két újonca előtt. Mick Schumacher volt a sereghajtó, de ő is szorgalmasan rótta a köröket.....

Kép

Elfelejtettem előre jelezni mennyire nem leszek meglepve Alonso ifjú titánok között aratott nagyszerű győzelmétől. Szerintem jó lesz félni előre ..
(:m
egy igazi tehetség (:i
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2020.12.15. 21:34

keF1r írta:
2020.12.15. 20:28
Redbull írta:
2020.12.15. 20:08
https://gphirek.origo.hu/f1/20201215-f1 ... szten.html

A Renault színeiben jövőre visszatérő Fernando Alonso futotta a leggyorsabb kört az eredetileg fiatal pilóták számára szervezett F1-es teszten a Mercedes két újonca előtt. Mick Schumacher volt a sereghajtó, de ő is szorgalmasan rótta a köröket.....

Kép

Elfelejtettem előre jelezni mennyire nem leszek meglepve Alonso ifjú titánok között aratott nagyszerű győzelmétől. Szerintem jó lesz félni előre ..
(:m
egy igazi tehetség (:i
nem hinném, az igazi Lulu, 7 vb címet azért a szél nem tud összefújni! kettőt még csak-csak... ;)
esetleg még Vettel, mert 4-hez is nagy tájfúnnak kell lennie!

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.12.15. 21:44

Nigel Hill írta:
2020.12.15. 19:21

Ezt szerintem gondold át mégegyszer (:n
Megvolt, még mindíg az.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2020.12.16. 13:30

Schumixx írta:
2020.12.15. 21:44
Nigel Hill írta:
2020.12.15. 19:21

Ezt szerintem gondold át mégegyszer (:n
Megvolt, még mindíg az.
Végülis.
Azok után hogy azóta páran leírták - egész érthetően - miért helytelen a megállapításod, ez nem kis teljesítmény. :) Mondjuk ettől Russell teljesítménye nem lesz sem nagyobb sem kisebb és a Williamsből sem mozdítja el semmi sem.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2020.12.17. 07:38

9_46_20 írta:
2020.12.15. 10:21



te brutálisan naív vagy... miért kéne itt bárkinek valamilyen indok mögé bújni a hamilton fika végett? nem is értem ezt az egész érvelést
gyanítom ezzel a betegséggel sem találkoztál közvetlenül mert ha tetted volna le sem írsz ekkora kretén dolgokat, amiket 5 napja tolsz.

nekem elégtétel volt a russell szereplés igen. De nem hamilton ellen, vagy hogy megmutatta, hogy ő is gyors. Hanem mert a sok magát szaértőnek nevező egyén a helyére került, mert nem látták 8 évig, nem jöttek rá 8 évig, hogy mi a helyzet. Hamilton, Russell, ugyan már...nekem nem ők a főszereplők ebben a játszmában.
Én inkább úgy hívom, hogy pozitív hozzáállás, de ennek valóban lehet szinonimája a naiv. Igen, ez valóban jellemző rám. Rád szerintem pont az ellenkezője. ;)
Kösz, hogy szóltál, hogy már 5 napja kreténségeket írok, így nem is erőlködnék tovább.
Több 1000 km-ről megállapítani valakiről, hogy még fertőz, az nyilván nem kreténség. :D

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.12.17. 07:57

KisVadász írta:
2020.12.17. 07:38
Több 1000 km-ről megállapítani valakiről, hogy még fertőz, az nyilván nem kreténség. :D
Mégegyszer akkor, mert látom tényleg nem fogod fel.
Saját maga érdekében kellett volna kihagynia a nagydíjat, nem a fertőző vagy nem-fertőző képessége miatt.
Ez a vírus az ereket támadja, nem egy könnyű náthácska...

Remélem most nem volt bonyolult.

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2020.12.17. 08:02

rdaneelolivaw írta:
2020.12.17. 07:57


Mégegyszer akkor, mert látom tényleg nem fogod fel.
Saját maga érdekében kellett volna kihagynia a nagydíjat, nem a fertőző vagy nem-fertőző képessége miatt.
Ez a vírus az ereket támadja, nem egy könnyű náthácska...

Remélem most nem volt bonyolult.
Ezt így el is fogadom Dani. Egyszer sem állítottam, hogy jól tette, hogy indult, sőt én is szívesen megnéztem volna Russellt még egyszer. A körítés, amiket itt ráhúztak az egész sztorira, szerintem enyhén túlzás, de naiv vagyok és még nem láttam koronást...
Anyós, unokatestvér, kolléga....

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.12.17. 08:08

KisVadász írta:
2020.12.17. 08:02
Ezt így el is fogadom Dani. Egyszer sem állítottam, hogy jól tette, hogy indult, sőt én is szívesen megnéztem volna Russellt még egyszer. A körítés, amiket itt ráhúztak az egész sztorira, szerintem enyhén túlzás, de naiv vagyok és még nem láttam koronást...
Anyós, unokatestvér, kolléga....
Az egy dolog, hogy Hamilton mit gondol. (sok hülyesége van valljuk be, ettől még jó versenyző)
És épp ezért:

Van neki egy munkáltatója, azon belül tréner, orvos, csapatfőnök stb.. stb...
Szerintem nekik nem kellett volna hagyniuk. Az életével játszott.

2-3 héttel a betegség után még vannak szövődmények és fizikálisan is szar állapotban van aki átesett rajta.
Símán kaphatott volna stroke-ot.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.12.19. 10:41

Látom hét közben mindenki jól elvolt egy kis Hamilton fikázással. Egészségetekre! Valóban ez volt a futam legérdekfeszítőbb témája. Lám, még akkor is ő szolgáltatja a fő azt, ha köze nincs a győzelemhez. Biztos csak a pénzért csinálta. Nyilván. Ő tényleg olyan, hogy a győzelem nem érdekli. :mosoly: :mosoly: :mosoly:

Tischinek átadtam a jókívánságokat. Bocs, de nincs manapság a munkán kívül semmire sem időm, ezért a sok-sok távollét és fáziskésés. Pedig a társaság hiányzik. Időt viszont nem tudok lopni.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Lezárt