Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.06. 14:24

Bandee írta:
2021.09.06. 14:15
Én úgy emlékszem, hogy azt mondtad Mészárosé a beruházás és erre mondtam, hogy én úgy tudom MNB-s alapítványé lesz. Semmiképpen nem gondoltam magán beruházásnak, de lehetvalami hülyeséget írtam. Akkor bocs. De nézd azt az oldalát, hogy szép lett, most már talán nyugalom lesz, értékesebb a környék (bár bérlő vagy)
Én sok év után voltam talán tavasszal a Várban, szerintem gyönyörű lett ahhoz képest, amilyen volt. Engem ennyi érdekel ebből

Múlt héten voltam az Elysium társasházban, annál jobb kilátás nem tudom, hogy hol van:) Az beszarás.
Igen, tényleg szép lett. Bár nekem kicsit csúnyít rajta az a modern sarokrész, amit hozzácsaptak, de a klasszikus stílusban felújított része gyönyörű. Azzal sincs bajom egyébként, hogy kik foglalják be - legalább használva és megbecsülve lesz ez az épület. Még azért van mászkálás az utcában, de sokkal jobb, mint eddig volt, ez tény. Még annyit ki kell majd bírnunk, hogy a teherkocsik és egyebek által szétbaszott aszfaltot az utcában valószínűleg felkapják és felújítják. Ezt nem kifejezetten várjuk, de most már tényleg ez a végjátéka az egésznek. Megbeszéltük a többi lakóval, hogy amikor az utolsó építkezéssel kapcsolatos pöcs is elhúz végleg innen, utcabulit tartunk, és berúgunk :D

Na, az Elysium még egy olyan jelenség, amit nem tudok értelmezni. Állítólag az ottani lakásoknak még a közös költsége is valami 1500 forint négyzetméterenként. Kik tudnak ilyen lakásokat megvenni? Tényleg ennyi milliárdos van itthon? Hogyan, miből, merre? Hol tudok ebbe a klubba jelentkezni? :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.09.06. 14:39

Bandee írta:
2021.09.06. 11:52
High-End írta:
2021.09.06. 11:27


Semmi bántó szándék nem volt bennem.
Akkor capischi:) (:o

(Engem nem erdekel a vagyonmerleguk, leszarom. Se Orbaneke se az ellenzekieke. Egyebkent is nagyjabol elegem van az osszesbol, hanyingerek a politikusaink)
Örülök neki, mert engem meg érdekel...
jelenleg a regnáló tolvajok nagyságrendekkel loptak eddig többet a 16 évük alatt mint a másik oldali rablók a kb hasonló időtartam alatt...bár abban volt egy antall kúrmány is ami jobboldali vót...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.06. 14:47

vollebak írta:
2021.09.06. 14:24
Bandee írta:
2021.09.06. 14:15
Én úgy emlékszem, hogy azt mondtad Mészárosé a beruházás és erre mondtam, hogy én úgy tudom MNB-s alapítványé lesz. Semmiképpen nem gondoltam magán beruházásnak, de lehetvalami hülyeséget írtam. Akkor bocs. De nézd azt az oldalát, hogy szép lett, most már talán nyugalom lesz, értékesebb a környék (bár bérlő vagy)
Én sok év után voltam talán tavasszal a Várban, szerintem gyönyörű lett ahhoz képest, amilyen volt. Engem ennyi érdekel ebből

Múlt héten voltam az Elysium társasházban, annál jobb kilátás nem tudom, hogy hol van:) Az beszarás.
Igen, tényleg szép lett. Bár nekem kicsit csúnyít rajta az a modern sarokrész, amit hozzácsaptak, de a klasszikus stílusban felújított része gyönyörű. Azzal sincs bajom egyébként, hogy kik foglalják be - legalább használva és megbecsülve lesz ez az épület. Még azért van mászkálás az utcában, de sokkal jobb, mint eddig volt, ez tény. Még annyit ki kell majd bírnunk, hogy a teherkocsik és egyebek által szétbaszott aszfaltot az utcában valószínűleg felkapják és felújítják. Ezt nem kifejezetten várjuk, de most már tényleg ez a végjátéka az egésznek. Megbeszéltük a többi lakóval, hogy amikor az utolsó építkezéssel kapcsolatos pöcs is elhúz végleg innen, utcabulit tartunk, és berúgunk :D

Na, az Elysium még egy olyan jelenség, amit nem tudok értelmezni. Állítólag az ottani lakásoknak még a közös költsége is valami 1500 forint négyzetméterenként. Kik tudnak ilyen lakásokat megvenni? Tényleg ennyi milliárdos van itthon? Hogyan, miből, merre? Hol tudok ebbe a klubba jelentkezni? :D
Nem tudom.. Sarka Katá(ék)nak van ott lakása, mert vártunk rá míg kipakolja a tárolóját. :mosoly: Sajnos nem láttuk :) Nem tudom kik vannak még ott, szerencsére

Nekünk akkor volt melónk ott, amikor már készen volt nagyjából. A közösségi terekben kellett emelt szintre hozni a környezetet, mert nem tetszett a beruházónak.
Nem igazán laknak ott az emberek, még egyszer sem érték el a 30% lakottságot sem, mármint 30% aki ott is volt.. Ezek az emberek év elején jellemzően valahol meleg helyen vannak, vagy csak befektetésnek, hétvégi, szeretős lakásnak vették ezeket. Vannak azért külföldiek, de többségében magyarok állítólag. Poénból mondtam a beruházónak, jó lenne ott egy lakás erre azt mondta ebben a korban már nem feltételül ilyen célokat kell kitűzni:)
Annyira eladták őket, hogy nem is hirdették de a végén már licit volt, hogy egyáltalán venni tudjanak:) Annyian akartak venni. Annak adták el aki szimpatikusabb volt és többet fizetett. 500 millió és 1,5 mrd között mentek el a lakások, állítólag, bár erről semmit nem tudok.
Most majd lehet, hogy az utolsó lakást mi fogjuk befejezni, az a beruházóé. Nagyon elégedett volt a korábbi munkánkkal (kiket láthatott eddig (:v ) és szeretné, hogy mi csináljuk meg.. Érdekes, de azért persze jól esett. Egyébként nagyon normális volt, meg is lepett a dolog

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.06. 14:48

keF1r írta:
2021.09.06. 14:39
Bandee írta:
2021.09.06. 11:52


Akkor capischi:) (:o

(Engem nem erdekel a vagyonmerleguk, leszarom. Se Orbaneke se az ellenzekieke. Egyebkent is nagyjabol elegem van az osszesbol, hanyingerek a politikusaink)
Örülök neki, mert engem meg érdekel...
Tudom. Jó neked

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.06. 15:06

Bandee írta:
2021.09.06. 14:47
Nem tudom.. Sarka Katá(ék)nak van ott lakása, mert vártunk rá míg kipakolja a tárolóját. :mosoly: Sajnos nem láttuk :) Nem tudom kik vannak még ott, szerencsére

Nekünk akkor volt melónk ott, amikor már készen volt nagyjából. A közösségi terekben kellett emelt szintre hozni a környezetet, mert nem tetszett a beruházónak.
Nem igazán laknak ott az emberek, még egyszer sem érték el a 30% lakottságot sem, mármint 30% aki ott is volt.. Ezek az emberek év elején jellemzően valahol meleg helyen vannak, vagy csak befektetésnek, hétvégi, szeretős lakásnak vették ezeket. Vannak azért külföldiek, de többségében magyarok állítólag. Poénból mondtam a beruházónak, jó lenne ott egy lakás erre azt mondta ebben a korban már nem feltételül ilyen célokat kell kitűzni:)
Annyira eladták őket, hogy nem is hirdették de a végén már licit volt, hogy egyáltalán venni tudjanak:) Annyian akartak venni. Annak adták el aki szimpatikusabb volt és többet fizetett. 500 millió és 1,5 mrd között mentek el a lakások, állítólag, bár erről semmit nem tudok.
Most majd lehet, hogy az utolsó lakást mi fogjuk befejezni, az a beruházóé. Nagyon elégedett volt a korábbi munkánkkal (kiket láthatott eddig (:v ) és szeretné, hogy mi csináljuk meg.. Érdekes, de azért persze jól esett. Egyébként nagyon normális volt, meg is lepett a dolog
Beszarás ez azért. Ennyi pénz nincs is :D

Amikor néhány éve egy norvég semmirekellőnek dolgoztam, aki itthon csinált egy médiacéget, az élt úgy, hogy a Hercegprímás utcában bérelt havi 5000 euróért egy lakást úgy, hogy havonta összesen talán egy hetet töltött Budapesten. Ott, annál a cégnél láttam bele abba, hogy ezeknek a felkapaszkodott seggfejeknek (mindegy, hogy magyar vagy külföldi) teljesen elmegy az esze a pénztől.

Olyanokat csinált meg ez a tag is, ami érthetetlen józan ésszel. Egyetlen példa: volt valami marketingalkalmazás, amit használt a cég korábban. Hírleveleket, cikkeket, sales pitch-eket (ilyeneket írtam nekik angolul és magyarul is) lehetett egyetlen kattintással szétdobni a prominens cégek, kapcsolatok személyes inboxába, tehát nem valami HR-esnél landoltak ezek. Olyan volt ez a szolgáltatás, mint a Mailchimp, tehát egy amolyan automatikus marketingplatform, csak prémium kiadásban. Meg nem mondom már, hogy mi volt a neve, csak azt tudom, hogy havi 7000 euró volt rá az előfizetés. A céges bankszámlát használva még én fizettem rá elő 2018-ban, néhány hónappal azelőtt, hogy kiléptem volna.

Nemrég beszéltem egy volt kollégámmal és egyben haverommal, aki még mindig ott dolgozik. Mondta, hogy azóta ezt a szolgáltatást senki sem használja a cégnél, viszont az előfizetés ugyanúgy pörög, ugyanúgy havi 7000 eurókért :D Eszméletlen. A tagot annyira se érdekli ez a számára hurka pénz, hogy kattintson kettőt, hogy leállítsa a több mint két éve nem is használt fizetést. Viszont a HR-esünket meg kirúgta anno, amiért szerinte a csaj drágán, havi nettó 300 000 forintos fizetésért vett fel social media expertet a céghez :D Megjegyzem, egy jó SME egy marketingcégnek többet ér, mint a testsúlya aranyban, de a faszikám mégis a havi 850 eurót sajnálta egy szakember fizetésére, és nem azt a havi 7000 eurót, amit kibaszott az ablakon a használatlan előfizetéssel.

Beleláttam ebe a világba, teljesen elment ezeknek az esze. Nyilván van kivétel, de a legtöbb, akit megismertem ott dolgozva (iszonyú sok celebbel volt személyes kontaktom például, semmi tiszteletet nem érdemlő, utolsó szar, realitásérzékét teljesen elvesztett biomassza. Nagyon sokat formált az ennél a cégnél töltött évem azon, ahogy a pénzt és a vagyonos magyar(országi) emberek többségét látom. Nagyon éles a kontraszt egyébként a jómódban felnőtt, esetleg nemesi származású emberekkel. A briteknél is és itthon is azt tapasztaltam, hogy ezek az old money emberek többségükben jóval normálisabbak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vollebak 2021.09.06. 15:31-kor.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.09.06. 15:07

Bandee írta:
2021.09.06. 14:48
keF1r írta:
2021.09.06. 14:39


Örülök neki, mert engem meg érdekel...
Tudom. Jó neked
Mitől is?
Hogy televan az ország leszarom emberekkel?
Tőled várja az a szaros politikus hogy legalizáld tovább a lopását...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.06. 15:12

vollebak írta:
2021.09.06. 15:06
Bandee írta:
2021.09.06. 14:47
Nem tudom.. Sarka Katá(ék)nak van ott lakása, mert vártunk rá míg kipakolja a tárolóját. :mosoly: Sajnos nem láttuk :) Nem tudom kik vannak még ott, szerencsére

Nekünk akkor volt melónk ott, amikor már készen volt nagyjából. A közösségi terekben kellett emelt szintre hozni a környezetet, mert nem tetszett a beruházónak.
Nem igazán laknak ott az emberek, még egyszer sem érték el a 30% lakottságot sem, mármint 30% aki ott is volt.. Ezek az emberek év elején jellemzően valahol meleg helyen vannak, vagy csak befektetésnek, hétvégi, szeretős lakásnak vették ezeket. Vannak azért külföldiek, de többségében magyarok állítólag. Poénból mondtam a beruházónak, jó lenne ott egy lakás erre azt mondta ebben a korban már nem feltételül ilyen célokat kell kitűzni:)
Annyira eladták őket, hogy nem is hirdették de a végén már licit volt, hogy egyáltalán venni tudjanak:) Annyian akartak venni. Annak adták el aki szimpatikusabb volt és többet fizetett. 500 millió és 1,5 mrd között mentek el a lakások, állítólag, bár erről semmit nem tudok.
Most majd lehet, hogy az utolsó lakást mi fogjuk befejezni, az a beruházóé. Nagyon elégedett volt a korábbi munkánkkal (kiket láthatott eddig (:v ) és szeretné, hogy mi csináljuk meg.. Érdekes, de azért persze jól esett. Egyébként nagyon normális volt, meg is lepett a dolog
Beszarás ez azért. Ennyi pénz nincs is :D
De és én se értem, hogy honnan. De én már azon le vagyok döbbenve amilyen autók szaladgálnak az utakon. AMG GT mintha ingyen osztanák, Panamera, Cayenne, 911. A Mercedes C kupé szinte tucat lett.. Ferrari is akad, de itt a Váci úton rohangál egy fehér McLaren.

Ja, az ELysium garázsa tele van Ferrarival és McLarennel, Porscheval. :))

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.06. 15:20

keF1r írta:
2021.09.06. 15:07
Bandee írta:
2021.09.06. 14:48


Tudom. Jó neked
Mitől is?
Hogy televan az ország leszarom emberekkel?
Tőled várja az a szaros politikus hogy legalizáld tovább a lopását...
Attól jó neked, hogy zavar, erre gondoltam. Nekem hányingerem van az összestől már.
Most éppen attól, hogy hirdetik, hogy ideértek az afgánok de ez fizikai képtelenség kb.. Ráadásul ezek tényleg menekültek, de már mi is (természetesen) és nagyjából mindenki bejelentette, hogy nem fogadnak be onnan embereket (:q . Már csinos kis kerítések is vannak mindenütt, de szó sincs róla.. 5 év telt el mióta itt megépítették, akkor mindenki fel volt háborodva.

Szerencsétlen emberek, rossz nézni a képeket, főleg a gyerekeket és nőket :szom01 :angry01

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2021.09.06. 15:38

Bandee írta:
2021.09.06. 14:47
Poénból mondtam a beruházónak, jó lenne ott egy lakás erre azt mondta ebben a korban már nem feltételül ilyen célokat kell kitűzni:)
És ezt mire értette? Hogy egy egy yardos lakást 20-25 évesen kéne tudni megvenni, utána már más a cél?

(Nekünk van egy partnerünk aki amúgy full ilyen balfasz állandóan jön ha most 22 éves lenne akkor hol és milyen penthouset venne.

Csak azt felejti el hogy semmilyen penthouset nem tudná venni, ha nem abba a családba házasodott volna be ahová tette...)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2021.09.06. 15:40

Bandee írta:
2021.09.06. 15:12
vollebak írta:
2021.09.06. 15:06


Beszarás ez azért. Ennyi pénz nincs is :D
De és én se értem, hogy honnan. De én már azon le vagyok döbbenve amilyen autók szaladgálnak az utakon. AMG GT mintha ingyen osztanák, Panamera, Cayenne, 911. A Mercedes C kupé szinte tucat lett.. Ferrari is akad, de itt a Váci úton rohangál egy fehér McLaren.

Ja, az ELysium garázsa tele van Ferrarival és McLarennel, Porscheval. :))
Az nem a szalai-e?
Neki volt anno mclarenje.

Amúgy itt nálunk Dél Pesten 2 utcával arebb egy BMW i8 és két hurracan.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.06. 15:49

9_46_20 írta:
2021.09.06. 15:38
Bandee írta:
2021.09.06. 14:47
Poénból mondtam a beruházónak, jó lenne ott egy lakás erre azt mondta ebben a korban már nem feltételül ilyen célokat kell kitűzni:)
És ezt mire értette? Hogy egy egy yardos lakást 20-25 évesen kéne tudni megvenni, utána már más a cél?

(Nekünk van egy partnerünk aki amúgy full ilyen balfasz állandóan jön ha most 22 éves lenne akkor hol és milyen penthouset venne.

Csak azt felejti el hogy semmilyen penthouset nem tudná venni, ha nem abba a családba házasodott volna be ahová tette...)
Nem kérdeztem, leszarom.

Nem élnék amúgy ott, nem vagyok kíváncsi erre a közönségre :) De nem lenne rossz, mindig érték lesz.

Azt se értem a 60-80 milliós Újpesti, szarszagos lakásokat kik és miből veszik
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2021.09.06. 15:51-kor.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.06. 15:50

9_46_20 írta:
2021.09.06. 15:40
Bandee írta:
2021.09.06. 15:12


De és én se értem, hogy honnan. De én már azon le vagyok döbbenve amilyen autók szaladgálnak az utakon. AMG GT mintha ingyen osztanák, Panamera, Cayenne, 911. A Mercedes C kupé szinte tucat lett.. Ferrari is akad, de itt a Váci úton rohangál egy fehér McLaren.

Ja, az ELysium garázsa tele van Ferrarival és McLarennel, Porscheval. :))
Az nem a szalai-e?
Neki volt anno mclarenje.

Amúgy itt nálunk Dél Pesten 2 utcával arebb egy BMW i8 és két hurracan.
Nem tudom... nem hiszem, mert ő alapvetően Németországban van.
Egyébként neki fémipari cége is van, lemezhajlítás, lézervágás. Elektromos szekrényeket gyártanak.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.06. 20:33

Befejezodott az elovalogato alairasgyujtese. Palinkas mar kiesett

Valamelyik viszont hazudik (nekem van tippem, hogy melyik:) )

https://index.hu/belfold/2021/09/06/ell ... alairasok/

https://nyugatifeny.hu/2021/09/06/dobre ... 6Yk6qmHStw

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.06. 20:41

Bandee írta:
2021.09.06. 20:33
Befejezodott az elovalogato alairasgyujtese. Palinkas mar kiesett

Valamelyik viszont hazudik (nekem van tippem, hogy melyik:) )

https://index.hu/belfold/2021/09/06/ell ... alairasok/

https://nyugatifeny.hu/2021/09/06/dobre ... 6Yk6qmHStw
Megérezte az un baloldal, hogy a csörgősipkás beelőzhet. Én továbbra is azt látom, hogy vannak olyan hülyék, hogy klárikával akarnak ovi elleni indulni. ezzel csak szívességet tesznek a fidseznek.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.06. 22:15

Nigel Hill írta:
2021.09.06. 20:41
Bandee írta:
2021.09.06. 20:33
Befejezodott az elovalogato alairasgyujtese. Palinkas mar kiesett

Valamelyik viszont hazudik (nekem van tippem, hogy melyik:) )

https://index.hu/belfold/2021/09/06/ell ... alairasok/

https://nyugatifeny.hu/2021/09/06/dobre ... 6Yk6qmHStw
Megérezte az un baloldal, hogy a csörgősipkás beelőzhet. Én továbbra is azt látom, hogy vannak olyan hülyék, hogy klárikával akarnak ovi elleni indulni. ezzel csak szívességet tesznek a fidseznek.
Én már nem vagyok benne biztos, sokáig ezt hittem én is. Az egyik unszimpatikus, a másik bárgyú. A többiek biztosan nem lesznek jelöltek, Jakabbal ezt le is beszélték szerintem a többi meg mindegy is
Én ha ellenzéki lennék, valószínűleg Dobrevre szavaznék. Ő tényleg utálja Orbánt és egy jól kiszámítható jövőképe
van, már amennyiben azt annak lehet nevezni, de gondolom egy ellenzéki arra vágyik, amit ő ígér. Ráadásul a leginkább kormányzóképes, tehát a legnagyobb stabilitást ő tudna vinni a kormányzásba. Nekem a rémálmaimban van ez a forgatókönyv, kb. minthogy egy madárpók rám mászik, de sajnos fel kell erre is készülni
Ma beszélgettem egy barátommal aki utálja a Fideszt, ő még várta a normális jelölteket. Mondtam neki ne várja tovább, ezek lesznek:) Azt mondta Dobrev hülyeségeket beszél és unszimpatikus, Karácsony meg balfasz, aki olyan mint Demszky és nem csinál semmit. Ő egyikre se szavaz. A többiek semlegesek neki de nem tartja komolyan vehető jelöltnek őket. De ő nem igazán foglalkozik az egésszel, tehát nem úgy van mint mi
Szóval az ellenzéki szavazók is sokfélék. Van egy masszív tömb, akiknek mindegy ki lesz, szerintem olyan 1,5- 2 millió ember, de azért nagyon sokan meggondolják

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.07. 09:41

A már meglévő, 2024-ig szóló kaszinókoncessziókat tendereztetés nélkül újra kiadták: 2056-ig kapott engedélyt a legjövedelmezőbb fővárosi kaszinók üzemeltetésére Garancsi István és Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
:mosoly:

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.07. 10:24

High-End írta:
2021.09.07. 09:41
A már meglévő, 2024-ig szóló kaszinókoncessziókat tendereztetés nélkül újra kiadták: 2056-ig kapott engedélyt a legjövedelmezőbb fővárosi kaszinók üzemeltetésére Garancsi István és Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
:mosoly:
Nem is élnek addig (:v
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.07. 11:19

Nigel Hill írta:
2021.09.07. 10:24
A NER ükdédunokái anyagi jóléte is biztosítva van.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.09.07. 11:27

High-End írta:
2021.09.07. 11:19
A NER ükdédunokái anyagi jóléte is biztosítva van.
kozben bizunk abban, hogy lorinc szepunokaja majd megtanul kessel-villaval enni, meg ugy egyatalan viselkedni, ragad ra egy kis kultura...
(pedig napkozben nem is iszok am!)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.07. 12:53

High-End írta:
2021.09.07. 09:41
A már meglévő, 2024-ig szóló kaszinókoncessziókat tendereztetés nélkül újra kiadták: 2056-ig kapott engedélyt a legjövedelmezőbb fővárosi kaszinók üzemeltetésére Garancsi István és Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
:mosoly:
Csodálatos tulajdonsága az embernek, hogy semmi nem elég. Meg a pofátlanság is..

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.07. 13:39

High-End írta:
2021.09.07. 11:19
Nigel Hill írta:
2021.09.07. 10:24
A NER ükdédunokái anyagi jóléte is biztosítva van.
Nem hat meg.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.07. 13:56

Nigel Hill írta:
2021.09.07. 13:39
Nem hat meg.
A TE dédunokáid jövője is el lett lopva. Ez sem?

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.07. 14:14

High-End írta:
2021.09.07. 13:56
Nigel Hill írta:
2021.09.07. 13:39
Nem hat meg.
A TE dédunokáid jövője is el lett lopva. Ez sem?
Hát kizárt hogy 56-ra dédunokáim legyenek. :D
Ahogy azt is hogy nekem vagy a családomnak is bármi közöm lesz a kaszinókhoz. Eleve nem is érdekel, idióták járnak oda, miért érdekeljen ha az ő pénzüket ki zsebel be. Nem értem az összefüggést. Ráadásul 56-ig jön majd még másik kormány vezér, aki majd máshogy rendezi a dolgokat.
Ez pont egy olyan dolog, amivel ha foglalkozom, vagy nem, akkor is úgy lesz ahogy lesz.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.07. 14:27

Nigel Hill írta:
2021.09.07. 14:14

Hát kizárt hogy 56-ra dédunokáim legyenek. :D
Ahogy azt is hogy nekem vagy a családomnak is bármi közöm lesz a kaszinókhoz. Eleve nem is érdekel, idióták járnak oda, miért érdekeljen ha az ő pénzüket ki zsebel be. Nem értem az összefüggést. Ráadásul 56-ig jön majd még másik kormány vezér, aki majd máshogy rendezi a dolgokat.
Ez pont egy olyan dolog, amivel ha foglalkozom, vagy nem, akkor is úgy lesz ahogy lesz.
Basszus, én tényleg nem értelek titeket. Ez a TE pénzed, meg az enyém, a MIENK. (:d

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.09.07. 14:48

asszem partot alapitok "csakagyurcsánynegyűjön" nevvel. tuti a 3/3-ad

Lezárt