Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.04. 15:47

Bandee írta:
2021.10.04. 15:24
Leszarom a migránsokat, jönnek és jönni fognak, folyamatosan erősödő nyomással. Nem tudom ki mit írt 6 éve, én nem emlékszem, hogy számokkal dobálóztam volna, azt mondom amit ma is mondok.

Szerintem soha nem mondtam konkrétan ezeket. AZ, hogy most az asszony a jelölt, vagy mondjuk a gorillaképű Molnár, tök mindegy, Ferenc maga a párt.

- Gyurcsány sosem fog a háttérben bábmesterkedni, mert túlságosan egoista és hataloméhes, hogy csak háttérember legyen
- Gyurcsány csak akkor maradhat a köztudatban, ha szerepel, és a kormányellenesek vezérembere, arca továbbra is
ű

Ezeket nem tudom, de szerintem ilyet sem mondtam. Fentiekben biztos vagyok.

- nem fogja hagyni, hogy más ellenzéki miniszterelnök legyen
- maga akar visszatérni, miniszterelnökként

Engem igazol, mert Gyurcsány nem a háttrében, hanem az élvonalban van. Ő irányítja az egész műsort.

De figyelj nekem tök mindegy, ha jobb érzés hidd, vagy higgyétek azt, hogy ő az utolsó felhőtartó. Nekem mindegy. Elég vicces ez, pláne most, de végül is ezen kár vitázni.
Úgy látszik, nem értitek, miről van szó. Lehet, hogy én nem tudom jól kifejezni magam (nem gúnyolódásból, komolyan írom - tényleg lehet, hogy én vagyok a béna). A végén valahogy mindig kihozzátok, hogy Gyurcsány-szavazók vagyunk :)

Nem erről beszéltem. Hanem arról, hogy Gyurcsányt magát, egy személyben az ellenzéki győzelem esetén mint az egyetlen potenciális miniszterelnököt vizionáltátok mindig. Te is, többek között. Semmilyen más forgatókönyv nem volt elképzelhető egy nem fideszes kormányra, csak Gyurcsány, mint miniszterelnök.

Meg is mutatom. 2018. március 9-én írtad:
Bandee írta:
2018.03.09. 12:44
Valójában nagy a valószínűsége, hogy a Jobbik a Fidesz erodálására és 2/3 megakadályozására készült (talán balos támogatással) most pedig a ballib visszasegítése a feladat, amit Vona vagy megold vagy nem. Előbbi nem sikerült ugye.. Ha sikerül ha nem, valószínűleg ennek a pártnak vége. Ha sikerül akkor azért mert Gyurcsány szétcseszi őket és rövidesen miniszterelnök lesz, ha nem akkor meg ugye egyértelmű.. Ez egy elég valószínű forgatókönyv
Látod, mit írtál? Nem azt írtad, hogy királycsináló lehet. Nem azt írtad, hogy bábmesterként ráncigálja a szálakat. Nem Dobrevről beszéltél, nem Karácsonyról. Nem DK-ról, nem összefogásról. Kizárólag Gyurcsány, mint az ellenzéki pártokat bekebelező, és majdani miniszterelnökről.

Én mindig ennek kapcsán vitáztam veled, hogy ehhez már erőtlen/hiteltelen Gyurcsány. Soha nem arról volt szó, hogy a déká vagy az ellenzék meg a mit tudom én. A Gyurcsány, mint a „meglássátok, visszajön miniszterelnökként”-történet volt az, amitől a falra másztam, mert minden realitást nélkülözött, és csak az fűtötte, hogy annyira utáltátok, hogy a kritikus gondolkodásotokat is sutba dobtátok, mert ahogy Daninak írtam, semmilyen megengedő körülményt nem vittetek bele. Látszólag elképzelhetetlen volt számotokra, ami most van, hogy megy a tilitolizás Karácsonnyal, MZP-vel, Jakabbal. Nem, nektek az ellenzéki győzelem = Gyurcsány miniszterelnöksége képlet volt csak, semmi más, és aki ezt vitatta ( = én, többek között), az szerintetek nem látta a fától az erdőt.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.04. 16:06

Egy hónap múlva meg mást írtam, írok sok dolgot de még emlékszem azért arra, amit csinálok. Egészen biztosan nem nyomtam itt 8 évig, hogy Gyurcsány miniszterelnökként fog és akar kizárólag visszatérni. Ebben a posztban se ezt írtam. Még egyébként lehet miniszterelnök

De egyébként én a visszatérési jóslatot már 2013-2014 körül is megmondtam, akkoriban Dani is kiröhögött. Nem 2018-ban akkor más ez sokkal tisztábban látszódott.

2014- ben a pártja, amit újonnan grundolt, nem érte el a bejutási küszöböt, mára pedig 20%- os párt (mint anno a Jobbik) és országosan le van szervezve, médiája van, képviselői vannak, EU képviselői vannak, polgármestereik vannak. Ez 2014- ben elképzelhetetlen volt.

Tudod mekkora munka ezt megcsinálni? Pláne onnan, ahol ő volt? Rendkívül tehetséges és egyben roppant veszedelmes ember.. Senki nem tudott bukás után visszatérni, csak és kizárólag ő pedig akkorát se bukott senki. Pedig Orbán is vesztett választást, nem is egyet.. Mégis ez a két ember a meghatározó, még mindig. Csak azt a kérdést nem teszi fel soha senki, hogy MIÉRT PONT ŐK? Ugye? Vona is beült okoskodni, de ő sincs már ezek meg még mindig vannak

Amit kiemeltél a valószínű forgatókönyvre, az a Jobbikra vonatkozik és ebben is igazam volt, mert a párt a poszt megszületése idejében 20%-- os volt, ma szerintem ennek a fele, jóindulattal de még két hónap parizerezés és basta. Jakab a Gyurcsányék tenyeréből eszik, nyilván egy miniszteri poszt lett neki ígérve, vagy egyéb jó pozíció már DK színekben.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2021.10.04. 16:45

Ferenc ügyében hajlok rá, hogy én is megadom az itteni fletórettegőknek a serleget: sajnos valóban nem sikerült lehúznia magát a WC-n, pedig csak egy hajszálon múlott, hogy kiesnek a parlamentből is. Persze az sem kizárt, hogy onnan is visszarángatta volna őt az Állampárt.
Mindenesetre azóta nagyon sok munkát elvégeztek. Kiépítették a propagandasajtójukat. És már nem kizárólag őskövületek működnek benne közre. Apró vígasz lehet, hogy a nyerhető egyéni körzetekben nem lesznek többségben, de sokra nem megyünk ezzel sem...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.04. 17:11

Nagyon köszönjük az orbánrettegö díjazást.

Kiessenek? Be se kerültek volna

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2021.10.04. 17:31

Nagyjabol annyira vagyok orbánrettego amennyire ti fletorettego, tehát rendben vagyunk (: amúgy viccnek szántam, nem szoktam cimkezni szerintem.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.04. 18:10

rdaneelolivaw írta:
2021.10.04. 15:27
Ettől tűnik egy moslék-szavazat kevésbé fletósnak.
Pedig fletós az. 🤣🤣
Az lesz ahogy mondod :mosoly: de az legyen a mi dolgunk...

De nem kaptunk még választ a kérdésre!!!
mert elmenekültél mint szűzlány a dugás elől (:u
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.04. 18:55

keF1r írta:
2021.10.04. 12:49
Nigel Hill írta:
2021.10.04. 12:39
Ezt csak így itt hagyom azoknak, akik másik filmet néznek éppen. Úgyis csak propaganda :mosoly:

https://www.schengenvisainfo.com/news/h ... this-year/
(:m (:m (:m (:m (:m
Lol, és megint csak lol (:u

Csak így látom, mit működik a kolléga, ha ti idézitek. Megnéztem a linket.

Azt a mindenit, 54 000 ember :DDDD És erre megy a pöcskenés, 8,5 milliárd forintból.

54 000 (még ha igaz is, mert emlékszem a tavaly júliusi statisztikákra, amikor valami tíz embert fogtak meg egész hónapban), még akkor is lófasz a prognosztizált tízmilliókhoz képest. Tokkal-vonóval nincs 200 000 külföldi születésű ember ma Magyarországon, kínai piacostól kezdve migráncson át orvosin hallgató nigériaiig. Elment mind, akik elméletileg anyáinkat jöttek halálra baszni, meg elpusztítani a kultúránkat. Mi a faszról beszélünk? :D Apám határőr volt Rédicsnél az átkosban, ezelőtt 40+ évvel ezelőtt. Ők fogtak meg annak idején a zöldhatárban, lábon x ezer embert évente csak ott – megint csak, mi a faszról beszélünk? Arányosítsuk már mindezt a kerítéshez + a költségeihez + a korhoz (:u

Ötvenezer illegális migráncs döntötte volna be az országot, aztán meg az EU-t? 2015-ben volt olyan hónap, hogy ennek a hatszorosa haladt át Németország meg Skandinávia felé. De azért itt lobogtatni kell a kilenc hónap alatt ötvennégyezret, mint a hatalmas hatásfokot :DDDDDDD Behugyozok.


Ennél még a Maginot-vonal is hatékonyabb volt, bazmeg, de mi nézzük a másik filmet (:u




(mindez mondjuk annyiban hasznos, hogy kurva nagy látni folyamatában, ahogy tényleg működik a kormányzati parasztvakítás)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.04. 19:04

vollebak írta:
2021.10.04. 18:55
keF1r írta:
2021.10.04. 12:49


(:m (:m (:m (:m (:m
Lol, és megint csak lol (:u

Csak így látom, mit működik a kolléga, ha ti idézitek. Megnéztem a linket.

Azt a mindenit, 54 000 ember :DDDD És erre megy a pöcskenés, 8,5 milliárd forintból.

54 000 (még ha igaz is, mert emlékszem a tavaly júliusi statisztikákra, amikor valami tíz embert fogtak meg egész hónapban), még akkor is lófasz a prognosztizált tízmilliókhoz képest. Tokkal-vonóval nincs 200 000 külföldi születésű ember ma Magyarországon, kínai piacostól kezdve migráncson át orvosin hallgató nigériaiig. Elment mind, akik elméletileg anyáinkat jöttek halálra baszni, meg elpusztítani a kultúránkat. Mi a faszról beszélünk? :D Apám határőr volt Rédicsnél az átkosban, ezelőtt 40+ évvel ezelőtt. Ők fogtak meg annak idején a zöldhatárban, lábon x ezer embert évente csak ott – megint csak, mi a faszról beszélünk? Arányosítsuk már mindezt a kerítéshez + a költségeihez + a korhoz (:u

Ötvenezer illegális migráncs döntötte volna be az országot, aztán meg az EU-t? 2015-ben volt olyan hónap, hogy ennek a hatszorosa haladt át Németország meg Skandinávia felé. De azért itt lobogtatni kell a kilenc hónap alatt ötvennégyezret, mint a hatalmas hatásfokot :DDDDDDD Behugyozok.


Ennél még a Maginot-vonal is hatékonyabb volt, bazmeg, de mi nézzük a másik filmet (:u




(mindez mondjuk annyiban hasznos, hogy kurva nagy látni folyamatában, ahogy tényleg működik a kormányzati parasztvakítás)
Jó sok kormánypropagandát nézek, az biztos :D Azért nem gyanús hogy fokozott fizikai védelem ellenére is megfognak egy kisebb városnyi lakosságot? És akkor - mert szerinted ez ez tyúkkerítés - akkor át is jutnak rajta, nemde? és azok mennyien vannak?
Nyugodtan röhögj csak, mert fordítva ülsz a lovon, és nem látod merre megy. Apád meg határőr volt, és mégis ki a faszom akart a vasfüggöny mögé szökni 40 éve? :D Ha meg mögüle akartak szökni, az meg rohadtul nem ugyanaz. Akkor mi a faszról beszélsz? Kevered a szezont a fazonnal, de nem kicsit. De nem baj, van akinek ezt is kell. :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.04. 19:08

vollebak írta:
2021.10.04. 18:55
Csak így látom, mit működik a kolléga, ha ti idézitek. Megnéztem a linket.
Te figy... ha válaszolgatsz az irományaira, akkor mi a búbánatnak ignoráltad?
Ez nevetséges. (:h :D

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.04. 19:09

A bohózat folytatódik (:u
Ennyi erővel már miért nem rakják mindegyiket egy helyre és mehet az X (:v
https://index.hu/belfold/2021/10/04/meg ... zay-peter/
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.04. 19:11

Nigel Hill írta:
2021.10.04. 19:09
A bohózat folytatódik (:u
Ennyi erővel már miért nem rakják mindegyiket egy helyre és mehet az X (:v
https://index.hu/belfold/2021/10/04/meg ... zay-peter/
Jól értem, akkor símán bevállalják így az előválasztás II. fordulóját?
Ez így nem lesz elég Klárifári ellen.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.04. 19:13

rdaneelolivaw írta:
2021.10.04. 19:08
vollebak írta:
2021.10.04. 18:55
Csak így látom, mit működik a kolléga, ha ti idézitek. Megnéztem a linket.
Te figy... ha válaszolgatsz az irományaira, akkor mi a búbánatnak ignoráltad?
Ez nevetséges. (:h :D
Nem az. Én is csináltam ilyet. Van amikor az ember fia egyszerűen csak reagál. Kinek minél nyílik ki a billentyűzete. Én csak örülök, ha ír,. Ha fasságokat annak már nem annyira (:v
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.04. 19:16

rdaneelolivaw írta:
2021.10.04. 19:11
Nigel Hill írta:
2021.10.04. 19:09
A bohózat folytatódik (:u
Ennyi erővel már miért nem rakják mindegyiket egy helyre és mehet az X (:v
https://index.hu/belfold/2021/10/04/meg ... zay-peter/
Jól értem, akkor símán bevállalják így az előválasztás II. fordulóját?
Ez így nem lesz elég Klárifári ellen.
Hát nem tudom. Most akkor az egyik opció klári bácsi a másik meg MZPK? :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.04. 19:36

keF1r írta:
2021.10.04. 18:10
rdaneelolivaw írta:
2021.10.04. 15:27
Ettől tűnik egy moslék-szavazat kevésbé fletósnak.
Pedig fletós az. 🤣🤣
Az lesz ahogy mondod :mosoly: de az legyen a mi dolgunk...

De nem kaptunk még választ a kérdésre!!!
mert elmenekültél mint szűzlány a dugás elől (:u
Hello!
Ne csigázd a fórumot!
mindenki feszülten várja a coming outot (:v
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.10.04. 21:04

Nem kicsit vagytok megveszve egy szaros miniszterelnök jelölti elő!!!választás miatt.
Ami végül is csak arról szól, hogy ki legyen a miniszterelnök, ki a miniszterelnök helyettes, ki a belügyminiszter és ki a külügyminiszter. Innentől kezdve teljesen mindegy, hogy a legelutasítottabb Dobrev, vagy a másik kettő nyer-e. Ha helyet adnak Dobrevnek, akkor ugyanolyan elutasítottak lesznek, mint Dobrev.
Jah, és nem kétpártrendszerű lesz a választás. Ott lesz még a kétfarkú és a mihazánk is. Szerintem ez a két párt több szavazatot fog kapni együtt, mint ezek az összefogott idióták.

Jah és GYF tényező... de csak az ellenzékben... de az ellenzék meg nem tényező.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.10.04. 21:13

zola írta:
2021.10.04. 21:04
Nem kicsit vagytok megveszve egy szaros miniszterelnök jelölti elő!!!választás miatt.
Ami végül is csak arról szól, hogy ki legyen a miniszterelnök, ki a miniszterelnök helyettes, ki a belügyminiszter és ki a külügyminiszter. Innentől kezdve teljesen mindegy, hogy a legelutasítottabb Dobrev, vagy a másik kettő nyer-e. Ha helyet adnak Dobrevnek, akkor ugyanolyan elutasítottak lesznek, mint Dobrev.
Jah, és nem kétpártrendszerű lesz a választás. Ott lesz még a kétfarkú és a mihazánk is. Szerintem ez a két párt több szavazatot fog kapni együtt, mint ezek az összefogott idióták.

Jah és GYF tényező... de csak az ellenzékben... de az ellenzék meg nem tényező.
Mindig élmény olvasni a hozzászólásodat!
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.04. 21:16

Nigel Hill írta:
2021.10.04. 19:09
A bohózat folytatódik (:u
Ennyi erővel már miért nem rakják mindegyiket egy helyre és mehet az X (:v
https://index.hu/belfold/2021/10/04/meg ... zay-peter/
Szerintem az lenne az igazi, ha Dobrev is egyutt lenne veluk es akkor nem kene masodik fordulo

Nem ugy volt, hogy a valasztok kivalastjak ki legyen a jelolt az otuk kozul es szeretik egymast merr tobb bennuk a kozos mint a kulonbozoseg?:) Ez az egesz addig megy mig kutyat nem fog erdekelni a masodik fordulo.

Aki majd erre a kettore szavaz (amennyiben a Bizottsag :)) jovahagyja ezt a fajta indulast) az honnan fogja tudni melyik parej akar jelolt lenni? Megint kivalasztjak az emberek nelkul ..

Slussz poen:

Ma este a Partizanban nyammogo Fajkashazy:))) Meg ez a fasz hianyzott gondolom siratja majd a Heti Hetest es a Chartat :)) Bar utobbi szelleme meg itt kisert

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2021.10.04. 21:28


Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.10.04. 21:36

Ori F1 írta:
2021.10.04. 21:28
https://www.google.hu/url?sa=t&source=w ... z_&ampcf=1
Ez több mint gyanus.
Fogadjunk, hogy soros és gyúrcsány! (:v
Az apa férfi, a rezsi nő!

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2021.10.04. 21:38

Ori F1 írta:
2021.10.04. 21:28
https://www.google.hu/url?sa=t&source=w ... z_&ampcf=1
Ez több mint gyanus.
Sztem korai még bármiféle feltételezésekbe beleszaladni, de az tény, hogy szokatlanul hosszú ideig tart, ráadásul FB+Insta+WhatsApp egyszerre. Nem emlékszem, hogy valaha lett volna már ilyen.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.04. 21:40

Krisztián írta:
2021.10.04. 21:38
Ori F1 írta:
2021.10.04. 21:28
https://www.google.hu/url?sa=t&source=w ... z_&ampcf=1
Ez több mint gyanus.
Sztem korai még bármiféle feltételezésekbe beleszaladni, de az tény, hogy szokatlanul hosszú ideig tart, ráadásul FB+Insta+WhatsApp egyszerre. Nem emlékszem, hogy valaha lett volna már ilyen.
Ez Orban lesz.. vagy Putyin:)

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2021.10.04. 21:47

Bandee írta:
2021.10.04. 21:40
Krisztián írta:
2021.10.04. 21:38


Sztem korai még bármiféle feltételezésekbe beleszaladni, de az tény, hogy szokatlanul hosszú ideig tart, ráadásul FB+Insta+WhatsApp egyszerre. Nem emlékszem, hogy valaha lett volna már ilyen.
Ez Orban lesz.. vagy Putyin:)
áhh, erről az is ellenzék tehet (:v

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.04. 21:49

zola írta:
2021.10.04. 21:04
Nem kicsit vagytok megveszve egy szaros miniszterelnök jelölti elő!!!választás miatt.
Ami végül is csak arról szól, hogy ki legyen a miniszterelnök, ki a miniszterelnök helyettes, ki a belügyminiszter és ki a külügyminiszter. Innentől kezdve teljesen mindegy, hogy a legelutasítottabb Dobrev, vagy a másik kettő nyer-e. Ha helyet adnak Dobrevnek, akkor ugyanolyan elutasítottak lesznek, mint Dobrev.
Jah, és nem kétpártrendszerű lesz a választás. Ott lesz még a kétfarkú és a mihazánk is. Szerintem ez a két párt több szavazatot fog kapni együtt, mint ezek az összefogott idióták.

Jah és GYF tényező... de csak az ellenzékben... de az ellenzék meg nem tényező.
Ezt szajkoztad 2 eve is amikor Tarlos es Karacsony voltak a jeloltek. Majd egy hettel a valasztasok lezajlasa utan itt tudtad meg, hogy a balfaszGeri nyert:)) Kivalo politikai erzeked megsugta .. mondjuk nem vagy egyedul, olyan os volt aki hitte, hogy Jakab lesz a Miniszterelnok (:u

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.10.04. 22:06

Bandee írta:
2021.10.04. 21:49

Ezt szajkoztad 2 eve is amikor Tarlos es Karacsony voltak a jeloltek. Majd egy hettel a valasztasok lezajlasa utan itt tudtad meg, hogy a balfaszGeri nyert:)) Kivalo politikai erzeked megsugta .. mondjuk nem vagy egyedul, olyan os volt aki hitte, hogy Jakab lesz a Miniszterelnok (:u
Nem, Monoritól tudtam meg... azt hittem szivat csak, mikor kérdezte mit szólok Karigeri főpolgármesterségéhez. Ami még jobban meglepett, hogy magas volt a választási részvétel. Még Karácsony győzelme magyarázható lett volna azzal, hogy biztos Tarlós győzelem nézett ki, és a Tarlós szavazók lusták voltak elmenni szavazni.
Azt még azért rakjuk hozzá, hogy Bp volt mindig a fidesz leggyengébb láncszeme.

MZP-nek már-már majdnem hajlandó lettem volna megbocsátani a 2018-as taktikai szavazósdi ámokfutását és azt, hogy összeállt ezekkel, de azután hogy Dobrev biztos hogy valamilyen miniszter lenne, nah azután nem.

És lehet elmegyek szavazni, állandó lakcím már itt van Bp-n, nem kell miatta utazzak fél napot. Igazán csak véleményt fogok nyilvátnítani azzal, hogy húzok egy ikszet a kétfarkuakra... ha indulnak.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.04. 22:37

Krisztián írta:
2021.10.04. 21:38
Ori F1 írta:
2021.10.04. 21:28
https://www.google.hu/url?sa=t&source=w ... z_&ampcf=1
Ez több mint gyanus.
Sztem korai még bármiféle feltételezésekbe beleszaladni, de az tény, hogy szokatlanul hosszú ideig tart, ráadásul FB+Insta+WhatsApp egyszerre. Nem emlékszem, hogy valaha lett volna már ilyen.
Engem rendkívül szórakoztat a dolog. A semmirekellő influenszer szaroknak most felment a vérnyomása, az biztos. Micsoda horror lehet, amikor bevillan nekik, hogy mi van, ha ez odáig fajul, hogy egyszer rendes munkát kell majd szerezni (:u
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt