Lewis Hamilton szurkolói topik

Versenyzők és csapatok
trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.10.08. 21:08

ezzel az emberrel valami nagy baj van :?
Kép

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.10.08. 21:33

trutya írta:
2021.10.08. 21:08
ezzel az emberrel valami nagy baj van :?
Kompenzál. 2017-ben leugatta az unokaöccsét, mert karácsonyra hercegnő jelmezt kért / kapott.
Azt találta mondani neki, hogy “Boys don't wear princess dresses”. Erre kikiáltották homofóbnak, transzfóbnak, meg ki tudja még minek. A többi történelem.
:szom04

Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.10.09. 10:25

Így néz ki egy úriember "szoknyában":

Kép

De sajnos Hamiltontól távol áll a normális stílus.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.10. 09:41

Lancelot írta:
2021.09.27. 02:08
Itt és most írom le, és nem elkiabálásként:

Verstappent lesz vb idén. Miért?

Ma utolsóból - igaz némi szerencsével -második lett. Hamilton szerencsével első. Most jönnek a Rend Bull pályák. Verstappent sokkal meggyőzőbb.
(:u (:u (:u ezt a gyöngyszemet most találtam, mert ritkán járok a függönylábúbiszexuál topikjába
igen éppen egy redbull pályának tűnő a török... (:u

egy dologban lehetne igazad...IDÉn nem lehet 50 lóerőt lefolytani a merci motorokból, hogy végtelenül megbízhatóak és strapabíróak maradjanak...ahogy azt az elmult 7 évben lehetett. most csúcs közelében kell járatni...BÁR igy kicsit erősebb a hondánál de a terheléses gondok kezdenek náluk is jelentkezni...
+ IDÉn a meki is jó autót épitett a merci motor köré és ők biztosan nem lefolytva használják a futamokon ezzel is kényszeritve az anyacég csapatát...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.10. 10:12

keF1r írta:
2021.10.10. 09:41
Lancelot írta:
2021.09.27. 02:08
Itt és most írom le, és nem elkiabálásként:

Verstappent lesz vb idén. Miért?

Ma utolsóból - igaz némi szerencsével -második lett. Hamilton szerencsével első. Most jönnek a Rend Bull pályák. Verstappent sokkal meggyőzőbb.
(:u (:u (:u ezt a gyöngyszemet most találtam, mert ritkán járok a függönylábúbiszexuál topikjába
igen éppen egy redbull pályának tűnő a török... (:u

egy dologban lehetne igazad...IDÉn nem lehet 50 lóerőt lefolytani a merci motorokból, hogy végtelenül megbízhatóak és strapabíróak maradjanak...ahogy azt az elmult 7 évben lehetett. most csúcs közelében kell járatni...BÁR igy kicsit erősebb a hondánál de a terheléses gondok kezdenek náluk is jelentkezni...
+ IDÉn a meki is jó autót épitett a merci motor köré és ők biztosan nem lefolytva használják a futamokon ezzel is kényszeritve az anyacég csapatát...
Silverstone óta Zandvoortot kivéve folyamatos Mercedes erőfölény van. Bírom, amikor Lance úgy festi az ördögöt a falra, hogy hónapok óta az emberének áll a zászló, meg a szerencse is végig neki kedvez idén :)

Hamilton vezeti az egyéni bajnokságot, a Mercedes vezeti a konstruktőri bajnokságot, de Lance-tól mindig azt hallgatjuk, hogy hogyan veszíti el a bajnokságot a kedvence, aki egyébként az elmúlt hét bajnokságból hatot nyert meg :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.10.10. 10:41

és a mai futamot simán behúzhatja, akármit is mond Wolff.
pláne ha előveszi a tavalyi teljesítményét - az klasszis győzelem volt, és akkor nem a Merci volt a legerősebb autó ezen a pályán.
Kép

Tischi
gokartos
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014.01.03. 15:33

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Tischi » 2021.10.12. 00:20

bertone írta:
2021.10.07. 22:19
Kép
Bennem felidézi a török népviseletet. Hamilton nagyon népszerű a törököknél, lehet egy kedves gesztus a török szurkolók felé.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.10.12. 06:54

Tischi írta:
2021.10.12. 00:20
Bennem felidézi a török népviseletet. Hamilton nagyon népszerű a törököknél, lehet egy kedves gesztus a török szurkolók felé.
Voltam már jó párszor Törökországban, ilyet senkin nem láttam, még nőkön sem. Ha a dervis viseletre gondolsz, az sem ilyen.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.12. 07:03

Tischi írta:
2021.10.12. 00:20
bertone írta:
2021.10.07. 22:19
Kép
Bennem felidézi a török népviseletet.
Bennem pedig a köcsög népviseletet (:v
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.12. 08:57

Tischi írta:
2021.10.12. 00:20
Bennem felidézi a török népviseletet. Hamilton nagyon népszerű a törököknél, lehet egy kedves gesztus a török szurkolók felé.
Ez vagy homár vagy biszex... felesleges maszatolni... :)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.10.24. 23:15

Ennyi volt. Köszönöm. Majd talán jövőre.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.25. 07:57

Lancelot írta:
2021.10.24. 23:15
Ennyi volt. Köszönöm. Majd talán jövőre.
Természetesen! (:u
még szerezhető 125 pont+ a gyorskörök + nem tudom lesz e még sprintverseny...
és 12 pont hátránynál ennyi volt... (:u

babonából el akarod kiabálni a tappen sikert vagy mi a faszom ez a kislányos sirdogálás :pf02

egy dologban lehetne igazad tappen sokkal jobban megérdemelné az IDEi VB cimet
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.25. 09:47

keF1r írta:
2021.10.25. 07:57
Lancelot írta:
2021.10.24. 23:15
Ennyi volt. Köszönöm. Majd talán jövőre.
Természetesen! (:u
még szerezhető 125 pont+ a gyorskörök + nem tudom lesz e még sprintverseny...
és 12 pont hátránynál ennyi volt... (:u

babonából el akarod kiabálni a tappen sikert vagy mi a faszom ez a kislányos sirdogálás :pf02

egy dologban lehetne igazad tappen sokkal jobban megérdemelné az IDEi VB cimet
Anélkül, hogy piszkálni akarnám, Lance-nek ez a szokása nagyon régi dolog már, hogy ha a kedvencéről vagy esélyeiről van szó, az, hogy elképesztően borúlátó, nem kifejezés.

Emlékszem, hogy például 2012-ben már a Hungaroring után odaadta a címet Alonsónak, másnak maccsa sincsen felkiáltással. Bevett szavajárása ez a „maccsa sincs”, általában olyan esetekben, amikor végül Hamilton mondjuk 20 másodperccel, gumit spórolva nyeri a futamot :D Nem tudom, miért így áll hozzá, mert a kedvencénél nincs sikeresebb versenyző a sport történelmében. Mégis, én szurkolót annyit előre temetni egy adott futam/bajnokság eredményét, mint ő tette Hamiltonnal évről évre, soha nem láttam még.

Tegnap is, még Horner sem tett volna egy garast sem Verstappen győzelmére. Úgy tűnt, hogy eltaktikázták, nem is értem, Verstappen hogy maradt az élen. Így most egy negyedik helynyi pontkülönbség van közöttük, és ahogy írod, még van öt futam hátra. Ez mi, hogy akkor ennyi volt? :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.10.25. 09:53

Azért ha Hamilton nem rajtol most jobban ez nem igazán lett volna szoros se. Csúszkàlt és Verstappen simán gyorsabb lett volna. Érdekesen alakulnak az erőviszonyok, Törökország után megint egy ilyen fordulat.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.25. 10:16

Schumixx írta:
2021.10.25. 09:53
Azért ha Hamilton nem rajtol most jobban ez nem igazán lett volna szoros se. Csúszkàlt és Verstappen simán gyorsabb lett volna. Érdekesen alakulnak az erőviszonyok, Törökország után megint egy ilyen fordulat.
Szerintem egyáltalán nem számított annyit az első stint. A versenytáv zömét kemény gumikon tették meg, azokon pedig látványosan jobban működött a Mercedes. Mindennél beszédesebb, hogy Hamilton a 14-ik körben cserélt keményekre, és onnantól a leintésig lévő 42 körből csak 12-ben (28,5%) volt gyorsabb a verseny végéig szintén már csak keményeket használó Verstappen. Maxi egyik legnagyobb győzelme volt a tegnapi, egyáltalán nem hittem volna, hogy képes lesz valahogy maga mögött tartani Hamiltont.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.10.25. 11:01

vollebak írta:
2021.10.25. 10:16
Szerintem egyáltalán nem számított annyit az első stint. A versenytáv zömét kemény gumikon tették meg, azokon pedig látványosan jobban működött a Mercedes. Mindennél beszédesebb, hogy Hamilton a 14-ik körben cserélt keményekre, és onnantól a leintésig lévő 42 körből csak 12-ben (28,5%) volt gyorsabb a verseny végéig szintén már csak keményeket használó Verstappen. Maxi egyik legnagyobb győzelme volt a tegnapi, egyáltalán nem hittem volna, hogy képes lesz valahogy maga mögött tartani Hamiltont.
Szerintem volt neki ennél jobb. Nálam ha lerajtolnak az alapból nem lesz legnagyobb győzelem. Elévágás sima volt a pozíció meg minden ezekkel az autókkal, hajára kenheti Hamilton hogy minimálisan gyorsabb volt, mire utolérte már nem. Volt még ott a redbullban.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.10.25. 11:32

vollebak írta:
2021.10.25. 09:47

Anélkül, hogy piszkálni akarnám, Lance-nek ez a szokása nagyon régi dolog már, hogy ha a kedvencéről vagy esélyeiről van szó, az, hogy elképesztően borúlátó, nem kifejezés.
Ácsi! Akkor kicsit részletesebben:

1./ A Mercedes szerint is itt volt esélyük igazán, a következő pályák - különösen Maxikó - a RB-nak fekszenek.
2./ Cak látszólag kevés a 12 pontos hátrány. Látjuk, hogy oda-vissza, milyen nehéz a két riválisnak előnybe kerülni a másikkal szemben a kiegyenlített erőviszonyok miatt.
3./ Hamilton idén rengeteget hibázik, Verstappen viszont eddig csak önhibáján kívül veszített pontokat.
4./ Láthatóan a lélektani előny is Verstappennél van. Hamilton összezavartnak tűnik számomra.
5./ Maga a Mercedes csapat is tanácstalannak látszik a saját tennivelójukat illetően.
6./ Bármikor bekövetkezhet egy technikai probléma. Igaz ez mindkét oldalra igaz, de ha Hamiltonnál történik meg, akkor azonnal vége.

Őszintén be kell vallanom, hogy sajnos idén számomra is meggyőzőbb Verstappen teljesítménye. Összeszedettebb, profibb. Hamilton kicsit megkopottan versenyez. Tehát szó nincs elkiabálásról a részemről. Csupán a realitásokat nézem és azt, hogy érdem szerint is eddig Verstappen érdemelné meg idén jobban a címet.

Ez van.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.25. 11:41

Lancelot írta:
2021.10.25. 11:32
vollebak írta:
2021.10.25. 09:47

Anélkül, hogy piszkálni akarnám, Lance-nek ez a szokása nagyon régi dolog már, hogy ha a kedvencéről vagy esélyeiről van szó, az, hogy elképesztően borúlátó, nem kifejezés.
Ácsi! Akkor kicsit részletesebben:

1./ A Mercedes szerint is itt volt esélyük igazán, a következő pályák - különösen Maxikó - a RB-nak fekszenek.
2./ Cak látszólag kevés a 12 pontos hátrány. Látjuk, hogy oda-vissza, milyen nehéz a két riválisnak előnybe kerülni a másikkal szemben a kiegyenlített erőviszonyok miatt.
3./ Hamilton idén rengeteget hibázik, Verstappen viszont eddig csak önhibáján kívül veszített pontokat.
4./ Láthatóan a lélektani előny is Verstappennél van. Hamilton összezavartnak tűnik számomra.
5./ Maga a Mercedes csapat is tanácstalannak látszik a saját tennivelójukat illetően.
6./ Bármikor bekövetkezhet egy technikai probléma. Igaz ez mindkét oldalra igaz, de ha Hamiltonnál történik meg, akkor azonnal vége.

Őszintén be kell vallanom, hogy sajnos idén számomra is meggyőzőbb Verstappen teljesítménye. Összeszedettebb, profibb. Hamilton kicsit megkopottan versenyez. Tehát szó nincs elkiabálásról a részemről. Csupán a realitásokat nézem és azt, hogy érdem szerint is eddig Verstappen érdemelné meg idén jobban a címet.

Ez van.
Megtörtént fordítva is, hogy papíron Red Bullnak kedvező pályán a Mercedes volt az erősebb. Nem azt mondom, hogy Mexikóban ez lesz (nehéz elképzelni), de nem lehet mindig a papírformára támaszkodni.

Ettől függetlenül is, ha már más miatt nem, már csak amiatt is elhamarkodott temetni Hamiltont, mert Verstappen állati peches idén. A második osztrák verseny után Verstappen 32 ponttal vezette a bajnokságot. Két versennyel később, itt nálunk a Hungaroringen már Hamilton vezette a bajnokságot. Pillanatról pillanatra változhat bármi, 12 pont az semmi. Még háromszor ekkora pontkülönbség sem jelentene lefutott bajnokságot most úgy, hogy további 130 pont szerezhető még mindig.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.10.25. 11:43

Lancelot írta:
2021.10.25. 11:32
Ácsi! Akkor kicsit részletesebben:

1./ A Mercedes szerint is itt volt esélyük igazán, a következő pályák - különösen Maxikó - a RB-nak fekszenek.
2./ Cak látszólag kevés a 12 pontos hátrány. Látjuk, hogy oda-vissza, milyen nehéz a két riválisnak előnybe kerülni a másikkal szemben a kiegyenlített erőviszonyok miatt.
3./ Hamilton idén rengeteget hibázik, Verstappen viszont eddig csak önhibáján kívül veszített pontokat.
4./ Láthatóan a lélektani előny is Verstappennél van. Hamilton összezavartnak tűnik számomra.
5./ Maga a Mercedes csapat is tanácstalannak látszik a saját tennivelójukat illetően.
6./ Bármikor bekövetkezhet egy technikai probléma. Igaz ez mindkét oldalra igaz, de ha Hamiltonnál történik meg, akkor azonnal vége.

Őszintén be kell vallanom, hogy sajnos idén számomra is meggyőzőbb Verstappen teljesítménye. Összeszedettebb, profibb. Hamilton kicsit megkopottan versenyez. Tehát szó nincs elkiabálásról a részemről. Csupán a realitásokat nézem és azt, hogy érdem szerint is eddig Verstappen érdemelné meg idén jobban a címet.

Ez van.
Így van kb.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.25. 12:17

Lancelot írta:
2021.10.24. 23:15
Ennyi volt. Köszönöm. Majd talán jövőre.
:pf02 (:u
12 pont azért nem sok, egy műszaki hibával könnyen hozható.
Bár idén eddig pont Hamilton nem esett ki emiatt.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.10.25. 17:43

rdaneelolivaw írta:
2021.10.25. 12:17

12 pont azért nem sok, egy műszaki hibával könnyen hozható.
Bár idén eddig pont Hamilton nem esett ki emiatt.
Őszintén sajnálom, hogy neked nem ment át, amit írtam. De nem erőltetem tovább. Aki akarta megértette a VALÓS álláspontomat a témában.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.27. 13:32

Az idei szemléletmódjáról elmondta, a Sergio Pérezzel vívott törökországi csatája szerinte jó példa volt arra, hogyan egyensúlyoz a kockázatvállalás és a biztos pontszerzésre való törekvés között. „Péreznek sok helyet hagytam, talán túlságosan is sokat. De célba értem, és megszereztem a pontokat, ez számít nekem a leginkább.”

Kép

Kép

(:u (:u

Igaza van, végül is nem sikerült teljesen a boxbejáratba kényszeríteni Pérezt, hogy az kapjon egy áthajtásost érte.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.10.27. 21:18

Monzában Verstappennek gondolom pont elegendő helyet hagyott :)
Kép

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.10.27. 23:31

Most láttam valami új képet a wall street journal magazintól vele. Nem, nem linkelem ide.

Hajrá Verstappen!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Lewis Hamilton szurkolói topik

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.27. 23:50

Schumixx írta:
2021.10.27. 23:31
Most láttam valami új képet a wall street journal magazintól vele. Nem, nem linkelem ide.

Hajrá Verstappen!
Akkor majd én igen (:v

Kép

Egyébként nem újkeletű dolog ez nála, hogy úgy néz ki, mint a legelborultabb drag queenek a prájdon 15 évvel ezelőtt. Ezért most ne drukkolj Verstappennek, nem csinált semmi olyat, amit eddig ne tudtál volna róla :)

Mondjuk nekem a „csúcs” továbbra is a GQ-s szereplései (egyike, mert voltak ott még csodák) :D

Kép
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt