Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 10:43

rdaneelolivaw írta:
2022.07.30. 10:31
zola írta:
2022.07.29. 23:29
Rosszul látod... Dani Bertone bértolnoka. Egy fekveröhögős smiley és +4 oldal garantált. Igazán effektív. :)

Komolyabban: hogy rasszista-e, vagy sem nem tudom, és igazán már nem is érdekel mert számomra ezt a szót is ugyanannyira elkoptatták, mint a nácit. De abban biztos vagyok hogy nem mások nyomorán röhög, hanem a hisztin amit levágnak itt egyesek, hergel vele és trollkodik.
De majd Dani elárulja... vagy szarik rá... szerintem szarik rá, mégiscsak Dani.

Talán a cigány az egyetlen akik végett kicsit óvatosabban közelítem meg a dolgot, egyszerűen 10 évnyi nyócker' betett annyira, hogy ha pl. sétálunk az utcán a családommal és látom, hogy egy csapat fiatal cigány közelít akkor megemelem az éberséget mondjuk 10%-ról 90%-ra.
Magyarán tényleg előítéletes vagyok ilyen szituban, de ez inkább túlélési ösztön mint rasszizmus. :)

Szerintem minden normális ember így tesz. Nekem csak velük van rossz tapasztalatom, kerülöm őket mint ördög a tömjént. Olyanok, mint a kutyák, falkában támadnak leginkább, de külön is jobb kerülni őket. Tisztelet a kivételnek, de ezt 100 méterről látod úgyis már a mozgásukon.
Hős utca, Pongrácz telep környékén jártam középiskolába, ott volt mire figyelni. Legrosszabbul az járt akinek elvágták a torkát, cserébe a suliból kidobták rájuk a skin headek az öntöttvas csatornafedelet a wc-ből. Meg bepöckölték a cigit az ablakon. Szép sztorik voltak

Ez rasszizmus gondolom, tehát máris nem vagy egyedül. De tudod mi van, sült kolbászt se eszünk idegen helyen mert sutba dobnánk őseink tapasztalatait. :)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 10:46

rdaneelolivaw írta:
2022.07.30. 10:39
zola írta:
2022.07.30. 08:52
Gyurcsány posztolt valami lángosvevős videót, ha jól emlékszem.
Amúgy szerintem is eltúlozza Bandi ezt a lángosos videót. Köze nincs ennek a balatoni vendégszámcsökkenésnek.
Franc se tudja.
Drága a Balaton de tavaly is nagyon drága volt, majdnem ugyanennyire.
Volt szerencsénk most több helyen kavarni... emelkedtek az árak, de nem annyival amennyivel riogattak.
Vendégszámcsökkenés a covid végett elhalasztott nyaralások miatt van (sokan elmentek végre külföldre) + nem jöttek ide az oroszok(!)

Kenesén sokkal többen voltak mint tavaly az adott szálláson, viszont a strandokon kevesebben.
Csopakon tavaly dugig volt, most egész vállalható.

Szerintem az utóbbi 2 év balatoni fellendülése eleve a koronavírusnak volt köszönhető, mert az összes magyart betalicskázta belföldre.
Ennek most idén lett vége, visszaállt az eredeti állapot.
De nem kerül egymillióba a nyaralás, max az El Querro családnak:)
Én 20 éve járok le rendszeresen, a covid előtt is többen voltak. Horvátország amúgy jobb én megértem, hogy elmennek odáig inkább

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2022.07.30. 10:54

Bandee írta:
2022.07.30. 10:46
De nem kerül egymillióba a nyaralás, max az El Querro családnak:)
Én 20 éve járok le rendszeresen, a covid előtt is többen voltak. Horvátország amúgy jobb én megértem, hogy elmennek odáig inkább
Valószínűleg nagymértékben járult hozzá az idei balatoni vákuumhoz, hogy a szépkártyából inkább parizert vettek lángos meg szállás helyett.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.30. 10:55

Bandee írta:
2022.07.30. 10:46
De nem kerül egymillióba a nyaralás, max az El Querro családnak:)
Én 20 éve járok le rendszeresen, a covid előtt is többen voltak. Horvátország amúgy jobb én megértem, hogy elmennek odáig inkább
Annyiba biztos nem. :)
Szerintem még azok is külföldre mentek akiknek eddig jó volt egy belföldi nyaralás, vagyis sok ilyen család lehet.
Még mi is gondolkodtunk kinti nyaraláson, pedig általában belföldre megyünk.

El lehet baszni persze 1 hét alatt egymilliót egy négytagú családnak, de ahhoz 5*-os szállás kell, all inclusive minden, sokat kell inni. (:v
Veszprémi állatkert családi jegy (4 főnek) + ottani ebéd szerintem símán 30 000 HUF.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 11:00

4D4M írta:
2022.07.30. 10:54
Bandee írta:
2022.07.30. 10:46
De nem kerül egymillióba a nyaralás, max az El Querro családnak:)
Én 20 éve járok le rendszeresen, a covid előtt is többen voltak. Horvátország amúgy jobb én megértem, hogy elmennek odáig inkább
Valószínűleg nagymértékben járult hozzá az idei balatoni vákuumhoz, hogy a szépkártyából inkább parizert vettek lángos meg szállás helyett.
Lehetséges ez is, de szerintem nem ez az oka.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.30. 11:00

Bandee írta:
2022.07.30. 10:43
Szerintem minden normális ember így tesz. Nekem csak velük van rossz tapasztalatom, kerülöm őket mint ördög a tömjént. Olyanok, mint a kutyák, falkában támadnak leginkább, de külön is jobb kerülni őket. Tisztelet a kivételnek, de ezt 100 méterről látod úgyis már a mozgásukon.
Hős utca, Pongrácz telep környékén jártam középiskolába, ott volt mire figyelni. Legrosszabbul az járt akinek elvágták a torkát, cserébe a suliból kidobták rájuk a skin headek az öntöttvas csatornafedelet a wc-ből. Meg bepöckölték a cigit az ablakon. Szép sztorik voltak

Ez rasszizmus gondolom, tehát máris nem vagy egyedül. De tudod mi van, sült kolbászt se eszünk idegen helyen mert sutba dobnánk őseink tapasztalatait. :)
Azért kíváncsi lennék az itteni fotelokoskodók egy ilyen szituban hogyan viselkednek. :)
Adott mondjuk 10 ilyen cigánycsapat akik jönnek veled szemben, melletted a gyerekeid és az asszony.
Valószínűleg teljesen előítéletmentesen haladnának el egymás melett, mind a 10 esetben. Igen. (:u Kurvára reális.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 11:06

rdaneelolivaw írta:
2022.07.30. 10:55
Bandee írta:
2022.07.30. 10:46
De nem kerül egymillióba a nyaralás, max az El Querro családnak:)
Én 20 éve járok le rendszeresen, a covid előtt is többen voltak. Horvátország amúgy jobb én megértem, hogy elmennek odáig inkább
Annyiba biztos nem. :)
Szerintem még azok is külföldre mentek akiknek eddig jó volt egy belföldi nyaralás, vagyis sok ilyen család lehet.
Még mi is gondolkodtunk kinti nyaraláson, pedig általában belföldre megyünk.

El lehet baszni persze 1 hét alatt egymilliót egy négytagú családnak, de ahhoz 5*-os szállás kell, all inclusive minden, sokat kell inni. (:v
Veszprémi állatkert családi jegy (4 főnek) + ottani ebéd szerintem símán 30 000 HUF.
Értem, de oda egyszer mész és akkor a nap nagy része le van tudva. Napi 30 ezerből a strandon egy négytagú család dőzsölt, feléből is megoldható. Fövenyesi strandon a belépő felnőttnek 800, gyereknek 600, 6 év alatt ingyenes. Ezért jár a WC és az öltöző is. Lángos 1000-1400 attól függ milyen, sör 900. Egyéb kaják 2000-2500 körül.

Szerdán voltunk 4 gyerek 4 felnőtt. Két hamburger (egyik ráadásul gluténmentes), két adag paradicsomos tészta, 8 adag palacsinta ami 16 db, két 3 dl-es szörp, két Aperol spritz, és 4 almalé volt 20 ezer Ft. Gyurcsányéknál gondolom 50

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2022.07.30. 11:10

Bandee írta:
2022.07.30. 10:43


Ez rasszizmus gondolom, tehát máris nem vagy egyedül. De tudod mi van, sült kolbászt se eszünk idegen helyen mert sutba dobnánk őseink tapasztalatait. :)
Az, ha a túlélés érdekében megpróbálsz elkerülni dolgokat, nem rasszizmus.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.30. 11:11

Bandee írta:
2022.07.30. 11:06
Értem, de oda egyszer mész és akkor a nap nagy része le van tudva. Napi 30 ezerből a strandon egy négytagú család dőzsölt, feléből is megoldható. Fövenyesi strandon a belépő felnőttnek 800, gyereknek 600, 6 év alatt ingyenes. Ezért jár a WC és az öltöző is. Lángos 1000-1400 attól függ milyen, sör 900. Egyéb kaják 2000-2500 körül.

Szerdán voltunk 4 gyerek 4 felnőtt. Két hamburger (egyik ráadásul gluténmentes), két adag paradicsomos tészta, 8 adag palacsinta ami 16 db, két 3 dl-es szörp, két Aperol spritz, és 4 almalé volt 20 ezer Ft. Gyurcsányéknál gondolom 50
Ennyi.
Így van el lehet 1 milliót költeni, de ha nem ez a cél akkor nehezen fog menni. :)
Az átlag jóvel kevesebből is kijön, szerintem amit mi műveltünk Csopakon még az is bőven átlag felett volt. Ha 4-en le akarnak menni a Balatonra, és figyelnek az árakra akkor jóval kevesebből is ki lehet jönni.

Faszszopónál inkább az volt a baj, hogy azt sugallta mindenképpen 1 millió a nyaralás egy átlagos családnak. (:v

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 11:23

rdaneelolivaw írta:
2022.07.30. 11:11
Bandee írta:
2022.07.30. 11:06
Értem, de oda egyszer mész és akkor a nap nagy része le van tudva. Napi 30 ezerből a strandon egy négytagú család dőzsölt, feléből is megoldható. Fövenyesi strandon a belépő felnőttnek 800, gyereknek 600, 6 év alatt ingyenes. Ezért jár a WC és az öltöző is. Lángos 1000-1400 attól függ milyen, sör 900. Egyéb kaják 2000-2500 körül.

Szerdán voltunk 4 gyerek 4 felnőtt. Két hamburger (egyik ráadásul gluténmentes), két adag paradicsomos tészta, 8 adag palacsinta ami 16 db, két 3 dl-es szörp, két Aperol spritz, és 4 almalé volt 20 ezer Ft. Gyurcsányéknál gondolom 50
Ennyi.
Így van el lehet 1 milliót költeni, de ha nem ez a cél akkor nehezen fog menni. :)
Az átlag jóvel kevesebből is kijön, szerintem amit mi műveltünk Csopakon még az is bőven átlag felett volt. Ha 4-en le akarnak menni a Balatonra, és figyelnek az árakra akkor jóval kevesebből is ki lehet jönni.

Faszszopónál inkább az volt a baj, hogy azt sugallta mindenképpen 1 millió a nyaralás egy átlagos családnak. (:v
400-500 ezer szerintem egy hét szállással, apartmanban.

Horvátországban ezt nem csinálod meg már csak a 800 forintos üzemanyagár miatt sem. De sokaknál cél Olaszország, ott 1000 Ft.

Sajnos sokaknak 400-500 ezer se megengedhető, az biztos. Ez is igaz

Nyilván megoldható 2 millióból is a nyaralás a Balatonnál

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.30. 11:45

rdaneelolivaw írta:
2022.07.30. 11:00
Bandee írta:
2022.07.30. 10:43
Szerintem minden normális ember így tesz. Nekem csak velük van rossz tapasztalatom, kerülöm őket mint ördög a tömjént. Olyanok, mint a kutyák, falkában támadnak leginkább, de külön is jobb kerülni őket. Tisztelet a kivételnek, de ezt 100 méterről látod úgyis már a mozgásukon.
Hős utca, Pongrácz telep környékén jártam középiskolába, ott volt mire figyelni. Legrosszabbul az járt akinek elvágták a torkát, cserébe a suliból kidobták rájuk a skin headek az öntöttvas csatornafedelet a wc-ből. Meg bepöckölték a cigit az ablakon. Szép sztorik voltak

Ez rasszizmus gondolom, tehát máris nem vagy egyedül. De tudod mi van, sült kolbászt se eszünk idegen helyen mert sutba dobnánk őseink tapasztalatait. :)
Azért kíváncsi lennék az itteni fotelokoskodók egy ilyen szituban hogyan viselkednek. :)
Adott mondjuk 10 ilyen cigánycsapat akik jönnek veled szemben, melletted a gyerekeid és az asszony.
Valószínűleg teljesen előítéletmentesen haladnának el egymás melett, mind a 10 esetben. Igen. (:u Kurvára reális.
Akkora demagóg pöcs vagy, de komolyan, és még hülyének is akarod nézni a másikat. Mintha tudathasadásos lennél, hihetetlen, mennyire nem ilyen vagy élőben.

Többször téma volt már, hogy kinek milyen tapasztalatai voltak a cigókkal. Én a nyolcadik kerületben nőttem fel, olyan úri vidékeken, mint a Práter utca, és a Rákóczi tér mellé jártam iskolába, utána Somogy megyében voltam kollégista, legyen elég ennyi. Ez már többször volt téma, csak elfelejtetted. De ha rossz tapasztalatod van, attól nem leszel rasszista, hogy utána óvatos vagy. Te nem ezért vagy rasszista, és mindenki értette, aki végignézte az elmúlt éveket. Rocco is erről beszélt.

Csak két példa: sárgáztad az ázsiaiakat, és nem értetted, mi ezzel a probléma, mert hát mi fehérek vagyunk, ők meg sárgák. Előadtad itt a hülyét, mintha nem tanították volna neked történelemből a középiskolában, hogy mi volt a „sárga veszedelem” intézménye, és miért nem épp csak egy semleges szín a sárga/sárgázás, mint a fehér. Emellett egy szerencsére már kitiltott barom mellett csápoltál folyamatosan a 2015-ös migráncsozása közepette, kontráztál a moslék linkeire a kurucinfóról, és emlékszem, Kefírrel is miket beszéltetek, amikor szólt neked, hogy tán nem kéne így tolni (érthető okokból).

De sok példa volt még. Szóval ne gyere itt nekem azzal, hogy a migránsölelgető libernyákok biztos így meg úgy csinálnának a cigányok közelében, mert ez csak álszent összemosása különböző dolgoknak.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.30. 12:12

Valahogy csak kibírom majd, hogy itt egyesek ilyennek-olyannak tartanak. (:u
Megmondják, miről mit gondoljak, hogyan éljek...
(btw... telibeszarom vastagon ahogy Zola helyesen írta)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.30. 12:28

rdaneelolivaw írta:
2022.07.30. 12:12
Valahogy csak kibírom majd, hogy itt egyesek ilyennek-olyannak tartanak. (:u
Megmondják, miről mit gondoljak, hogyan éljek...
(btw... telibeszarom vastagon ahogy Zola helyesen írta)
Vastagon leszarod, de azért magyarázod a bizonyítványt előtte :)

Figyelj, nincs baj azzal, hogy már régóta senki sem nyeli be az élet bohém császára pózod. Azért vagy itt, azért olvasol, irkálsz, mert pont, hogy nem szarod le. Főleg ezért provokálsz. Értem én, hogy nem fér az imidzsbe az, hogy ezt be is valld, csak szólni akartam, hogy ettől még tudjuk, mi van :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.30. 12:42

vollebak írta:
2022.07.30. 12:28
Vastagon leszarod, de azért magyarázod a bizonyítványt előtte :)

Figyelj, nincs baj azzal, hogy már régóta senki sem nyeli be az élet bohém császára pózod. Azért vagy itt, azért olvasol, irkálsz, mert pont, hogy nem szarod le. Főleg ezért provokálsz. Értem én, hogy nem fér az imidzsbe az, hogy ezt be is valld, csak szólni akartam, hogy ettől még tudjuk, mi van :)
Az a fontos magam mit gondolok erről. Te erről nem fogsz meggyőzni, mert nem vagy hiteles ember számomra.
Neked nem illik a világképedbe, faszságokat vízionálsz erről, beleerőlteted a saját látásmódodat.
Természetesen előtte az egész több órányi kutatómunkát igényel a google-n. (:u

Szerinted rasszista vagyok. Rendben.
Náci is voltam az elmúlt pár napban, kibírom. :) :) Az elmúlt 32 évben rendszeresen voltak egyik is, másik is.

Szóval a "senki" az pontosan kb 3 ember, ebből az egyik tag most jött vissza régóta alvó állapotából.
A másik a supos szerencsétlen, aki mindjárt jön mert elbaszódott az idő a tavon. (:n
Én sem fogom megmondani hogyan éld az életed, miről mit gondolj (bár ez egy fórum ahol megpróbáljuk meggyőzni egymás különféle témákban, de azért valljuk be annak mi a valószínűsége, hogy bármilyen közéleti kérdésekben dűlőre jussunk kb semmi szerintem és ez jól is van így).

Gyűjts még pár virtuális társat ahhoz, hogy komolyabban vegyék ezt a véleményedet.
Csak ahogy szoktad főnök. (:u

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2022.07.30. 13:08

rdaneelolivaw írta:
2022.07.30. 11:00
Bandee írta:
2022.07.30. 10:43
Szerintem minden normális ember így tesz. Nekem csak velük van rossz tapasztalatom, kerülöm őket mint ördög a tömjént. Olyanok, mint a kutyák, falkában támadnak leginkább, de külön is jobb kerülni őket. Tisztelet a kivételnek, de ezt 100 méterről látod úgyis már a mozgásukon.
Hős utca, Pongrácz telep környékén jártam középiskolába, ott volt mire figyelni. Legrosszabbul az járt akinek elvágták a torkát, cserébe a suliból kidobták rájuk a skin headek az öntöttvas csatornafedelet a wc-ből. Meg bepöckölték a cigit az ablakon. Szép sztorik voltak

Ez rasszizmus gondolom, tehát máris nem vagy egyedül. De tudod mi van, sült kolbászt se eszünk idegen helyen mert sutba dobnánk őseink tapasztalatait. :)
Azért kíváncsi lennék az itteni fotelokoskodók egy ilyen szituban hogyan viselkednek. :)
Adott mondjuk 10 ilyen cigánycsapat akik jönnek veled szemben, melletted a gyerekeid és az asszony.
Valószínűleg teljesen előítéletmentesen haladnának el egymás melett, mind a 10 esetben. Igen. (:u Kurvára reális.
Kurvara nem ilyesmire gondoltam, de nem megyek mar bele ennel jobban, miert gondollak lightosabb rasszistanak. Meg ezt a szintet alapvetoen en el is tudom fogadni, vannak haverjaim, akik ebbe a kategoriaba esnek (a trollkodasnak cimkezett orbanszopasod, rohogcselesed es erzeketlenseged sokkal irritalobb). Mondjuk ok nem alszentek. Megmagyaraznad ugyis, meg Bandi jol magara venne azt is, aztan jonne 1-2 napon belul a bologatasba agyazott celozgatas meg prekoncepcio, hogy akkor biztos o is, nekem meg magyarazkodni kene, vagy nem tudom. :D Ez a dolog itt valamikor kurvara szetment az evek alatt, melyek lettek a loveszarkok, tan ki se latunk mar beloluk rendesen. :) Nekem ennyi igy eleg is volt. Leleptem, jok legyetek fiuk lanyok.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.30. 13:18

Basszam fel az agyatokat azzal, hogy 100.000 alatt milyen faszán ki lehet jönni egy hétig Törökországban? :D
Repülő + szállás, strandon egy üdítő / sör 20 líra (400 forint), éttermi vacsora 100 líra (2200 forint).
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.30. 13:20

rdaneelolivaw írta:
2022.07.30. 12:42
vollebak írta:
2022.07.30. 12:28
Vastagon leszarod, de azért magyarázod a bizonyítványt előtte :)

Figyelj, nincs baj azzal, hogy már régóta senki sem nyeli be az élet bohém császára pózod. Azért vagy itt, azért olvasol, irkálsz, mert pont, hogy nem szarod le. Főleg ezért provokálsz. Értem én, hogy nem fér az imidzsbe az, hogy ezt be is valld, csak szólni akartam, hogy ettől még tudjuk, mi van :)
Az a fontos magam mit gondolok erről. Te erről nem fogsz meggyőzni, mert nem vagy hiteles ember számomra.
Neked nem illik a világképedbe, faszságokat vízionálsz erről, beleerőlteted a saját látásmódodat.
Természetesen előtte az egész több órányi kutatómunkát igényel a google-n. (:u

Szerinted rasszista vagyok. Rendben.
Náci is voltam az elmúlt pár napban, kibírom. :) :) Az elmúlt 32 évben rendszeresen voltak egyik is, másik is.

Szóval a "senki" az pontosan kb 3 ember, ebből az egyik tag most jött vissza régóta alvó állapotából.
A másik a supos szerencsétlen, aki mindjárt jön mert elbaszódott az idő a tavon. (:n
Én sem fogom megmondani hogyan éld az életed, miről mit gondolj (bár ez egy fórum ahol megpróbáljuk meggyőzni egymás különféle témákban, de azért valljuk be annak mi a valószínűsége, hogy bármilyen közéleti kérdésekben dűlőre jussunk kb semmi szerintem és ez jól is van így).

Gyűjts még pár virtuális társat ahhoz, hogy komolyabban vegyék ezt a véleményedet.
Csak ahogy szoktad főnök. (:u
Mikor mondtam én neked bármit arról, hogyan élj? :) Élj úgy, ahogy akarsz, sárgázd az ázsiakat, örülj annak, hogy fajkeveredésről elmélkedik a magyar miniszterelnök. Eggyel több vagy kevesebb szalonrasszista a világban nem számít. Egyébként nem gondolom, hogy mondjuk fizikailag bántanál bárkit a bőrszíne miatt valaha is. De hogy nem örülnél, ha a családodba kerülne, meg nem tartod őket magaddal hasonló szintű embernek, ez világos. Így értem a szalonrasszizmust, hogy ez az enyhébb típusa, amit tolsz.

Annyi, hogy egy kukinak tartalak emiatt, de ez meg legyen az én dolgom :) A hitelességről meg annyit, hogy nem válaszoltál tegnap sem arra, de azért most megkérdezem tőled: mivel tetszett neked az a buziherótozó-libsiző szöveg a minap attól a vállalkozástól, te miért nem hirdeted büszkén ezt a cégedről? Gondolom, hogy nincs ilyen disclaimer a céged honlapján. De miért nem? Hát egyetértesz ezzel a hozzáállással, helyesnek tartod.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 13:32

Willy írta:
2022.07.30. 13:18
Basszam fel az agyatokat azzal, hogy 100.000 alatt milyen faszán ki lehet jönni egy hétig Törökországban? :D
Repülő + szállás, strandon egy üdítő / sör 20 líra (400 forint), éttermi vacsora 100 líra (2200 forint).
Ajjaj, ezt tudná a Querro család :)

Már nem sokáig mert brutál inflációt és allmcsődöt jósolnak oda

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.07.30. 14:26

Bandee írta:
2022.07.29. 23:45
Phoebe írta:
2022.07.29. 21:37


EU szankciók, Brüsszel, háború. Spóroltam neked egy kis időt. :D
A Balaton egyebkent fèl gőzzel megy, sikeres volt a kora nyári dékás propaganda a lángossal/) Gratulálhatunk és ezt is megköszönhetjük El Querro bácsinak és néninek. Horvátország meg tele magyarral/) Hülye egy nép ez a magyar
(:u (:u (:u
Te beteg vagy...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.07.30. 14:30

keF1r írta:
2022.07.30. 14:26


(:u (:u (:u
Te beteg vagy...
Neveztél a Balaton átevezésre?
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.07.30. 14:31

rdaneelolivaw írta:
2022.07.30. 12:42
vollebak írta:
2022.07.30. 12:28
Vastagon leszarod, de azért magyarázod a bizonyítványt előtte :)

Figyelj, nincs baj azzal, hogy már régóta senki sem nyeli be az élet bohém császára pózod. Azért vagy itt, azért olvasol, irkálsz, mert pont, hogy nem szarod le. Főleg ezért provokálsz. Értem én, hogy nem fér az imidzsbe az, hogy ezt be is valld, csak szólni akartam, hogy ettől még tudjuk, mi van :)
Szerinted rasszista vagyok. Rendben.
Náci is voltam az elmúlt pár napban, kibírom. :) :) Az elmúlt 32 évben rendszeresen voltak egyik is, másik is.

Szóval a "senki" az pontosan kb 3 ember, ebből az egyik tag most jött vissza régóta alvó állapotából.

A másik a supos szerencsétlen, aki mindjárt jön mert elbaszódott az idő a tavon. (:n
Csak hogy megnyugodj... szerintem az itt forumozók 70 -80 %-a homofob és valamilyen szinten rasszista is...

Akinek nem inge az ne vegye magára.
Akinek meg igen az nézzen magába.

Egyébként meg tudjuk, hogy néha félreérthetően fogalmazok... (:v
de szerencsére nincs egy aszalódott cigány-zsidó kurva tanácsadóm, hogy emiatt megorroljon rám (:n
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.07.30. 14:32

bertone írta:
2022.07.30. 14:30
keF1r írta:
2022.07.30. 14:26


(:u (:u (:u
Te beteg vagy...
Neveztél a Balaton átevezésre?
Ott voltam, de engem ezek nem hoznak lázba :mosoly:
a SUP csak mozgás...
horgászni meg villanymotoros csónakkal járunk, mert ugy kb 10 km be lehet barangolni a halakat keresve
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 14:51

keF1r írta:
2022.07.30. 14:26
Bandee írta:
2022.07.29. 23:45

A Balaton egyebkent fèl gőzzel megy, sikeres volt a kora nyári dékás propaganda a lángossal/) Gratulálhatunk és ezt is megköszönhetjük El Querro bácsinak és néninek. Horvátország meg tele magyarral/) Hülye egy nép ez a magyar
(:u (:u (:u
Te beteg vagy...
Köszi az értékelést! LESZAROM

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 14:52

keF1r írta:
2022.07.30. 14:32
bertone írta:
2022.07.30. 14:30


Neveztél a Balaton átevezésre?
Ott voltam, de engem ezek nem hoznak lázba :mosoly:
a SUP csak mozgás...
horgászni meg villanymotoros csónakkal járunk, mert ugy kb 10 km be lehet barangolni a halakat keresve
Az érdekes, mert akkor a 71-es úton is túl barangolsz , ha csak nem Keszthelynél csinálod. Ott már ne keresgélj halakat.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.07.30. 17:37

Bandee írta:
2022.07.30. 14:52
keF1r írta:
2022.07.30. 14:32


Ott voltam, de engem ezek nem hoznak lázba :mosoly:
a SUP csak mozgás...
horgászni meg villanymotoros csónakkal járunk, mert ugy kb 10 km be lehet barangolni a halakat keresve
Az érdekes, mert akkor a 71-es úton is túl barangolsz , ha csak nem Keszthelynél csinálod. Ott már ne keresgélj halakat.
Lelle és csak pergetés...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Lezárt