Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.09.01. 14:03

Bp-i kerékpározás/kerékpárút:

Lehet ezt nyomatni, csak így teljesen felesleges. Autós ugyanannyi marad, dugóban pöfögő autó is ugyanúgy környezetszennyező.
Vagy tiltsák ki az autókat a belvárosból (átmenő forgalom), vagy eresszék el ezt a témát. Értem én, hogy egészséges életmód, de mennyire egészséges a bp-i belváros levegőjében kerékpározni?
Értem azt is, hogy mindenki környezetvédő mert nem annak lenni szégyen (ez amúgy jó, hogy legalább ez el lett érve), de ahogy a libsi is addig libsi míg a cigány nem költözik a szomszádjában, a környezettudatos is addig környezettudatos, míg nem az ő kényelmét károsítja.
Ezt amit most csinálnak senkinek se jó... se a környezetnek, se a bicajos tüdejének, se az autós idegrendszerének.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.09.01. 14:09

keF1r írta:
2021.08.31. 08:23

nagyon gyenge pontom a megalkuvás kérdése...az amit itt sokan magukévá tesznek gondolatmenetükben, hogy lopjanak csaljanak hazudjanak de azok akikkel én szimpatizálok! nálam nem jöhet szóba... ezeket az embereket nem tudom elfogadni ahogy azt sem, mikor valamire hivatkozva szentesitek/védek okádék intézkedéseket mikor valahol legbelül tudom, hogy nincs igazam
persze mindenki másképpen szocializálódik, de még talán elég tágas a világ, hogy elkerülhessük a mindennapokban azokat az embereket akikkel nem szivesen osztozunk gondolatokon örömökön bánatokon
Tanyát és önfenntartó életvitelt javasolnék. :)

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.09.01. 14:31

keF1r írta:
2021.08.31. 09:03


és te ezt elhitted? :pf03
mondjuk orbán magyarországáról is azt hiszed a létező világok legjobbika... (:v

csak azért propagálták mindenhol az oltás jobb immunválaszát, hogy oltasd magad (:v
valaki elhitte szerinted egy pillanatig is, hogy mikor a teljes virussal találkozik a szervezeted a maga valójában az nem fog jobb védettséget adni mint mikor egy fehérje burok szekvencia részletet oltanak beléd? (:v

egyébként már ott tartunk, hogy fél évente nyomass magadba egy adag éppen aktuálisan imádott vakcinát...nem kell semmiféle vizsgálat sem ellenanyagszint....semmi

a főd is lapos...orbán meg isten
Ezt kár kihegyezni a magyar politikára, mert az egész világ ezt nyomatja.

Nem vagyok oltásellenes, a kötelező oltások bizonyítottak már sok évtizede. Covidos oltást viszont nem kértem, és nem is fogok, ameddig tehetem.
Egyrészt szvsz pánikszerűen kifejlesztett vakcina, ami a beszarik megnyugtatására lett gyorsan kidobva tűzoltásnak.
Másrészt minél több infót hallok róla, nekem ez egy influenza szerű oltásnak tűnik (ezt is évente vagy félévente újra kell adni, adott mutációnak megfelelően)
Harmadrészt halálozási aránya az én ingerküszöbömet nem éri el. Van rá természetes válaszreakció egészséges szervezet részéről, amit az evolúció vagy más valami csiszolgatott ölég régóta. Influenza elleni oltást sem kaptam, szerintem egyszer áteshettem rajta. Vagy soha, vagy azóta nem is voltam influenzás.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.01. 14:43

zola írta:
2021.09.01. 14:31
Ezt kár kihegyezni a magyar politikára, mert az egész világ ezt nyomatja.

Nem vagyok oltásellenes, a kötelező oltások bizonyítottak már sok évtizede. Covidos oltást viszont nem kértem, és nem is fogok, ameddig tehetem.
Egyrészt szvsz pánikszerűen kifejlesztett vakcina, ami a beszarik megnyugtatására lett gyorsan kidobva tűzoltásnak.
Másrészt minél több infót hallok róla, nekem ez egy influenza szerű oltásnak tűnik (ezt is évente vagy félévente újra kell adni, adott mutációnak megfelelően)
Harmadrészt halálozási aránya az én ingerküszöbömet nem éri el. Van rá természetes válaszreakció egészséges szervezet részéről, amit az evolúció vagy más valami csiszolgatott ölég régóta. Influenza elleni oltást sem kaptam, szerintem egyszer áteshettem rajta. Vagy soha, vagy azóta nem is voltam influenzás.
Oltás nélkül vírushordozó még lehetsz, ezáltal potenciális veszély, adott esetben életveszély másokra.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.09.01. 15:04

vollebak írta:
2021.09.01. 14:43


Oltás nélkül vírushordozó még lehetsz, ezáltal potenciális veszély, adott esetben életveszély másokra.
Más oltottra vagy más oltatlanra?

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.01. 15:44

zola írta:
2021.09.01. 15:04
vollebak írta:
2021.09.01. 14:43


Oltás nélkül vírushordozó még lehetsz, ezáltal potenciális veszély, adott esetben életveszély másokra.
Más oltottra vagy más oltatlanra?
Itt van a teljes logikai nonszensz.
Az oltott nem lesz beteg, nem terjeszt annyira, de fertőzhet.
Na már most pl fogorvoshoz úgy mehet az ember ha oltatlan, hogy csináltat PCR tesztet (vagy van igazolványa, igazol átesettsége, de most maradjunk a PCR teszt eseténél.). A fogorvos délután 2-kor ellát egy pácienst aki rendelkezik igazolvánnyal, de éppen fertőző. 14:30-kor bemegy a negatív PCR teszttel egészséges ember, és mondjuk a kilincsről vagy akárhonnan bekapja a vírust és megfertőződik, megbetegszik, kórházba kerül.
A napi találós kérdés: Mi értelme volt a PCR tesztnek?
Én felvettem az oltást, van igazolványom stb így engem nem érint, de sokakat igen. Az ilyen logikátlan dolgokat nem igaz hogy ne lehetne elkerülni. Totál káosz már ez az egész.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.09.01. 16:01

Nigel Hill írta:
2021.09.01. 15:44
Itt van a teljes logikai nonszensz.
Az oltott nem lesz beteg, nem terjeszt annyira, de fertőzhet.
Na már most pl fogorvoshoz úgy mehet az ember ha oltatlan, hogy csináltat PCR tesztet (vagy van igazolványa, igazol átesettsége, de most maradjunk a PCR teszt eseténél.). A fogorvos délután 2-kor ellát egy pácienst aki rendelkezik igazolvánnyal, de éppen fertőző. 14:30-kor bemegy a negatív PCR teszttel egészséges ember, és mondjuk a kilincsről vagy akárhonnan bekapja a vírust és megfertőződik, megbetegszik, kórházba kerül.
A napi találós kérdés: Mi értelme volt a PCR tesztnek?
Én felvettem az oltást, van igazolványom stb így engem nem érint, de sokakat igen. Az ilyen logikátlan dolgokat nem igaz hogy ne lehetne elkerülni. Totál káosz már ez az egész.
Nem annyira logikátlan.
Az oltás az téged véd (aki beadatta), a súlyos lefolyású betegség, kórházba kerülés, halálozás ellen.

Aki önszántából nem adatta be (nem kötelező), az orosz rulettet játszik, főleg 60-65 éves kor felett. Ismerve a mai magyar általános egészségi állapotokat, ez a "határ" talán még lemegy 50-55 éves korig.
Valamilyen formában mindenki kapcsolatba kerül a vírussal... a tanulmány szerint az élő vírus ellen kialakult természetes védettség mégiscsak jobb mint a vakcinás (hiába pofázták az ellenkezőjét korábban) és tartósabb. A zsidóknál legalábbis már ez látszik, pedig ott nagy az átoltottság, és a hipiszupi superhype Pájszerrel küldték végig a népet.

Viszont ha a természetes védelemre bazírozol akkor könnyen beledögölhetsz vagy tartós, súlyos szövődmények maradhatnak hátra.

Én mint átesett plusz duplán oltott is terjeszthetem a vírust. De ennél többet már nem tudok tenni annak érdekében, hogy más ne fertőződjön meg.
Ha kockázatként értékeli ezt valaki = oltás. Ennyi.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.01. 16:15

Mai hír: Bejegyezte a bíróság a Fudan Hungary Egyetem Alapítványt. Ezzel egyidőben a magyar állam egy sor budapesti ingatlant ingyenesen, alapítói vagyonjuttatással ad át. A Fudannak adott telkek értéke 13 milliárd 310 millió forint.
:szom01


Kifizették? (:u

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.09.01. 16:44

rdaneelolivaw írta:
2021.09.01. 16:01

Nem annyira logikátlan.
Az oltás az téged véd (aki beadatta), a súlyos lefolyású betegség, kórházba kerülés, halálozás ellen.

Aki önszántából nem adatta be (nem kötelező), az orosz rulettet játszik, főleg 60-65 éves kor felett. Ismerve a mai magyar általános egészségi állapotokat, ez a "határ" talán még lemegy 50-55 éves korig.
Valamilyen formában mindenki kapcsolatba kerül a vírussal... a tanulmány szerint az élő vírus ellen kialakult természetes védettség mégiscsak jobb mint a vakcinás (hiába pofázták az ellenkezőjét korábban) és tartósabb. A zsidóknál legalábbis már ez látszik, pedig ott nagy az átoltottság, és a hipiszupi superhype Pájszerrel küldték végig a népet.

Viszont ha a természetes védelemre bazírozol akkor könnyen beledögölhetsz vagy tartós, súlyos szövődmények maradhatnak hátra.

Én mint átesett plusz duplán oltott is terjeszthetem a vírust. De ennél többet már nem tudok tenni annak érdekében, hogy más ne fertőződjön meg.
Ha kockázatként értékeli ezt valaki = oltás. Ennyi.
Mindenkinek elérhető lett volna már mára az oltás. Akkor minek kell szórakozni az oltási igazolvánnyal, teszttel...stb?
Én mint oltatlan és esetleges víushordozó nem okozhatok veszélyt oltottnak. Milyen logika alapján zárnak ki engem olyan helyről, ahol kötelező az oltási igazolvány? Elvileg csak arra jelenthetek veszélyt, aki nem kapott oltást. Nyugodtan összeengedhetik az oltottakat a nem oltottakkal, az oltottaknak nem lesz bajuk, a nem oltottak meg tudatosan vállalják a kockázatot.
De majd Kefir állást foglal, bár nem virológus, de biztos nagyobb rálátása van, mint nekem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.09.01. 17:04

zola írta:
2021.09.01. 16:44
Mindenkinek elérhető lett volna már mára az oltás. Akkor minek kell szórakozni az oltási igazolvánnyal, teszttel...stb?
Én mint oltatlan és esetleges víushordozó nem okozhatok veszélyt oltottnak. Milyen logika alapján zárnak ki engem olyan helyről, ahol kötelező az oltási igazolvány? Elvileg csak arra jelenthetek veszélyt, aki nem kapott oltást. Nyugodtan összeengedhetik az oltottakat a nem oltottakkal, az oltottaknak nem lesz bajuk, a nem oltottak meg tudatosan vállalják a kockázatot.
De majd Kefir állást foglal, bár nem virológus, de biztos nagyobb rálátása van, mint nekem.
Hova nem engednek be igazolvány nélkül?
500 fő vagy nagyobb szabadtéri vagy beltéri rendezvénynél kérik. (ami szerintem hülyeség)

Pénteken voltunk a Gellért-fürdőben. Nagyjából az egész hely beltéri, páratartalom 80-100%, gyógyfürdő ugye.
Tele van külföldiekkel.
Védettségit nem kértek.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.09.01. 18:20

Nigel Hill írta:
2021.09.01. 15:44
zola írta:
2021.09.01. 15:04


Más oltottra vagy más oltatlanra?
Itt van a teljes logikai nonszensz.
Az oltott nem lesz beteg, nem terjeszt annyira, de fertőzhet.
Na már most pl fogorvoshoz úgy mehet az ember ha oltatlan, hogy csináltat PCR tesztet (vagy van igazolványa, igazol átesettsége, de most maradjunk a PCR teszt eseténél.). A fogorvos délután 2-kor ellát egy pácienst aki rendelkezik igazolvánnyal, de éppen fertőző. 14:30-kor bemegy a negatív PCR teszttel egészséges ember, és mondjuk a kilincsről vagy akárhonnan bekapja a vírust és megfertőződik, megbetegszik, kórházba kerül.
A napi találós kérdés: Mi értelme volt a PCR tesztnek?
Én felvettem az oltást, van igazolványom stb így engem nem érint, de sokakat igen. Az ilyen logikátlan dolgokat nem igaz hogy ne lehetne elkerülni. Totál káosz már ez az egész.
Ki állítja azt, hogy az oltott nem betegszik meg?
Az bizony nem igaz. A kollégámat még júniusban beoltották (Pfizer) és most COVID beteg. :szom01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.01. 19:06

Gyáááj (:u

Kép
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.09.01. 19:39

Redbull írta:
2021.09.01. 18:20
Ki állítja azt, hogy az oltott nem betegszik meg?
Az bizony nem igaz. A kollégámat még júniusban beoltották (Pfizer) és most COVID beteg.
Ilyet egyik gyártó sem állít. 95% a legtöbb (Pfizer)
95%, hogy a vakcina megvéd a súlyos lefolyástól. Haláltól elvileg 100%.
A Delta ellen mindegyik szarabb.

A kollégád bekerült az 5%-ba? (mennyire beteg?)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.09.01. 19:50

Nigel Hill írta:
2021.09.01. 19:06
Gyáááj (:u

Kép
Ezen én is fetrengtem. Nem tudom, ovi találta ki, vagy más, de hatalmas poén!
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.09.01. 20:11

rdaneelolivaw írta:
2021.09.01. 19:39
Redbull írta:
2021.09.01. 18:20
Ki állítja azt, hogy az oltott nem betegszik meg?
Az bizony nem igaz. A kollégámat még júniusban beoltották (Pfizer) és most COVID beteg.
Ilyet egyik gyártó sem állít. 95% a legtöbb (Pfizer)
95%, hogy a vakcina megvéd a súlyos lefolyástól. Haláltól elvileg 100%.
A Delta ellen mindegyik szarabb.

A kollégád bekerült az 5%-ba? (mennyire beteg?)
Enyhe lefolyásról beszélt, de ma megállapították, hogy kétoldali tüdőgyuszija is van.
Egyébként miutány a teszten kimutatták a vírust nála karanténba került. 10 nap mulva ment újból tesztre sajnos továbbra is COVID pozitív lett az eredmény. Ez volt tegnap. Ma volt CT-n és kimutatták a tüdőgyulladását.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.09.01. 20:52

Redbull írta:
2021.09.01. 20:11
Enyhe lefolyásról beszélt, de ma megállapították, hogy kétoldali tüdőgyuszija is van.
Egyébként miutány a teszten kimutatták a vírust nála karanténba került. 10 nap mulva ment újból tesztre sajnos továbbra is COVID pozitív lett az eredmény. Ez volt tegnap. Ma volt CT-n és kimutatták a tüdőgyulladását.
Elképzelhető, hogy oltás nélkül már a temetőben lenne. :shock:
Jobbulást neki.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.09.01. 20:57

rdaneelolivaw írta:
2021.09.01. 20:52
Redbull írta:
2021.09.01. 20:11
Enyhe lefolyásról beszélt, de ma megállapították, hogy kétoldali tüdőgyuszija is van.
Egyébként miutány a teszten kimutatták a vírust nála karanténba került. 10 nap mulva ment újból tesztre sajnos továbbra is COVID pozitív lett az eredmény. Ez volt tegnap. Ma volt CT-n és kimutatták a tüdőgyulladását.
Elképzelhető, hogy oltás nélkül már a temetőben lenne. :shock:
Jobbulást neki.
Igaz.
Köszönöm a nevében is.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.01. 22:04

Redbull írta:
2021.09.01. 20:11
rdaneelolivaw írta:
2021.09.01. 19:39


Ilyet egyik gyártó sem állít. 95% a legtöbb (Pfizer)
95%, hogy a vakcina megvéd a súlyos lefolyástól. Haláltól elvileg 100%.
A Delta ellen mindegyik szarabb.

A kollégád bekerült az 5%-ba? (mennyire beteg?)
Enyhe lefolyásról beszélt, de ma megállapították, hogy kétoldali tüdőgyuszija is van.
Egyébként miutány a teszten kimutatták a vírust nála karanténba került. 10 nap mulva ment újból tesztre sajnos továbbra is COVID pozitív lett az eredmény. Ez volt tegnap. Ma volt CT-n és kimutatták a tüdőgyulladását.
Durva. Jobbulást kívánunk neki!
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.09.01. 22:46

bertone írta:
2021.09.01. 19:50

Ezen én is fetrengtem. Nem tudom, ovi találta ki, vagy más, de hatalmas poén!
Indexen olvastam. Mivel némi irónia fellelhető Galla nyílt levelében is, el tudom képzelni, hogy ez közös produkció. Vagy Galla találta ki a gyűrűk urás poént, és megkereste ezzel a miniszterelnökséget, vagy a másik oldalról jutott eszébe valakinek és megkeresték Gallát.

Amúgy tényleg jó, és ül a poén. Én is röhögtem rajt.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.09.01. 23:46

Nigel Hill írta:
2021.09.01. 22:04
Redbull írta:
2021.09.01. 20:11


Enyhe lefolyásról beszélt, de ma megállapították, hogy kétoldali tüdőgyuszija is van.
Egyébként miutány a teszten kimutatták a vírust nála karanténba került. 10 nap mulva ment újból tesztre sajnos továbbra is COVID pozitív lett az eredmény. Ez volt tegnap. Ma volt CT-n és kimutatták a tüdőgyulladását.
Durva. Jobbulást kívánunk neki!
Köszönöm.
Remélem hamarosan túl lesz rajta. Egy nagyon tisztességes, rendes emberről van szó. Korom beli, jövőre menne nyugdíjba.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.02. 08:57

bertone írta:
2021.09.01. 19:50
Ezen én is fetrengtem. Nem tudom, ovi találta ki, vagy más, de hatalmas poén!
Nagyon szeretem Gallát (kivéve a Monty Python lopásait), de mostani alsógatyás fb posztjai számomra visszataszítóak.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.02. 09:42

A kukások miért reggel 7-8 között szedik a szemetet? :angry01

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.09.02. 09:50

High-End írta:
2021.09.02. 09:42
A kukások miért reggel 7-8 között szedik a szemetet? :angry01
hozzank jellemzoen koradelutan ernek.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2021.09.02. 09:56

mudd írta:
2021.09.02. 09:50
High-End írta:
2021.09.02. 09:42
A kukások miért reggel 7-8 között szedik a szemetet? :angry01
hozzank jellemzoen koradelutan ernek.
Aszta!!! High endéktől hozzátokig ilyen gyorsan odaérnek??? :o :hajra01 (:v (:v

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.02. 11:00

Jadrina írta:
2021.09.02. 09:56
Aszta!!! High endéktől hozzátokig ilyen gyorsan odaérnek??? :o :hajra01 (:v (:v
(:u


Tegnap 40 percembe került, hogy a Pasaréti úton megálltunk 15 méterenként még a körforgalomban is.

Lezárt